Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/ nők! Hogy szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ nők! Hogy szeretitek az udvarlást?

Figyelt kérdés
Mit szeretnétek, a ferfi mit tegyen?
2016. nov. 30. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Most itt számítottam legalább néhány soros leírásra, hogy lássam neked is van valami fogalmad, koncepciód arról hogy te mit szeretnél vagy hogy a nők mit szeretnek.


Tudod kezdetnek, legelső lépésben pont azt, hogy legyenek saját gondolatai.


Apád nem tanított csajozni? Nem volt valami férfi példaképed, akitől tanultál volna valamit a nőkről?

Tényleg mintha azt várnád, hogy ide most kisregényeket írjunk neked.

2016. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a pasi kreatív és kitalálja a gondolataim.
2016. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Félig átsütve, véresen.
2016. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na, azt hittem mekkora humorherold vagyok, aztán most nézem előttem a csaj már elsütötte a nap poénját hogyaszondja:

"Ha a pasi kreatív és KITALÁLJA A GONDOLATAIM."


Megyek is, holnap is lesz nap...

2016. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, ha azzal foglalkozik, hogy HOZZÁM hogy kéne közelednie, nem azzal, hogy neten mások mit irtak.
2016. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit az utolsó válaszadó, hogy engem vegyen figyelembe és aszerint udvaroljon ne pedig úgy ahogy tanulta valahonnan.


rossz példa: Beszélgettünk arról, hogy ki mit szeret, mondtam, hogy nem rajongok a vágott virágokért. Következő randin azt kaptam... Miután nem örültem neki őszintén; közölte, hogy de a nők szokták szeretni, az exe is odáig volt, úgy illik, ez az udvarlás része és blablabla.


Másban is így viselkedett, nem volt egy hosszú kapcsolat.

2016. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 De attol meg lefektetett. Elsosorban ez a cel ugye. Inkabb azt mond el a kerdezonek, hogy tokmindegy hogyan udvarol, ha bejon a csajnak, egy dugas tuti leszbelole. Maris megtudott volna valami hasznosat a kerdezo:-)
2016. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csipkedve humorizal és két vérszívás közé beszúr valami cukiságot. Mind a humor jegyében.
2016. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!