Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lepjem meg a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjem meg a lányt?

Figyelt kérdés

Ma reggel munkába menet mint mindig bementem a dohányboltba energiaitalért. Mivel hosszú nap előtt álltam kettőt is vettem. Az eladó lány, akit ott már többször is láttam nagyon szimpatikus, és ma reggel úgymond nyitott felém. Hogy "már két energiaital reggel", ő már egy fél bögre kávén már túl is van. Kérdezte hogy nehéz napom lesz e, mondtam hogy igen, erre azt kérdezte hogy szívesebben tölteném e ott vele. Na itt lepődtem meg igazán. Mondtam hogy szívesebben lennék vele. Közben végig mosolygott. De sajnos közben mennen kellett, de komomyan azt éreztem hogy ő még folytatta volna a beszélgetést. Na meg persze én is ;) Végül "Kellemes felébredest!" zárással engedett el :)

A kérdésem az, hogy hogyan lepjem meg, hogyan adjak egyértelmű jeleket felé?

Mit vegyek neki, virágot, bonbont vagy esetleg valami mást?

És milyen szöveget mondjak mellé? Az "Ezt elejtetted" szerintem túl bunkó meg túl sablonos. Mit vegyek neki, és mit mondjak mellé?

A helyszín egy dohánybolt, azt a mondatát meg nem hagyhatom figyelmen kívül. Végig mosolygott.

Normális válaszokat ha lehet.


26/F



2017. júl. 20. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

kérd el a számát, munka után tudnátok együtt lenni :P

sok sikert :)

2017. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell egyértelmű jeleket adnod, ő már megtette. Hívd el valahova!
2017. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Vigyél neki egy pici csokit,ha mindenképpen meg szeretnéd lepni,a reakciója után már tudni fogod,hogy "szabad-e" elkérni a számát.
2017. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne vegyél neki semmit, csak menj be, és mondd azt, hogy ha már rákérdezett, hogy szívesebben töltenéd-e vele ott a napot, akkor te meg rákérdezel, hogy és ő szívesen töltené-e el egy estéjét vagy szabadnapi délelőttjét/délutánját veled egy süti vagy pohár bor mellett. Mondjuk amennyire ismerem a nőket, én azért nem tenném a nyakamra a bökőt, hogy a csaj tényleg akar-e valamit tőled, vagy csak jópofizni akart (én ha kezdeményezek olyan csajnál, aki ilyen lazán viselkedik velem, és úgy érzem, hogy lehet esélyem, akkor vagy kiderül, hogy van barátja, vagy eltűnik, vagy lepattint, de szerintem csak én vagyok ennyire szerencsétlen), de ha nem hívod el sehová, akkor sosem tudod meg. Végül is ha ő nem gondolta komolyan azt, hogy vele lennél-e, és nem akar tőled esetleg semmit, de ha te is lazán reagálsz, hogy a múltkor örültél volna annak, ha itt vagyok, akkor most tessék, akkor ez így nem túlságosan nyomulós, mégis kicsit viccesen tudsz puhatolózni, és nem kell attól tartanod, hogy beégsz. A lényeg az, hogy ne görcsölj rá, és úgy alakítsd a beszélgetést, hogy el tudd kérni legalább a számát, meg hogy meg tudj vele beszélni egy randit. Sok sikert, szerintem nem vagy esélytelen a csajnál.
2017. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
" Ezt neked hoztam..." - átadod a kis becsomagolt csokit, bonbont, csak a csomagoló papír belsejébe rejts el egy feltűnő papírt..." Ön nyert egy meghívást a.....- ba. Kérem vegye fel a kapcsolatot az ....( te számod) alábbi telefonszámon.
2017. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
szerintem állíts be egy vibrátorral, dugd fel a seggedbe és szépen lassan ki-behúzogasd. érteni fogja ;)
2017. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, miért kellett lepontozni a válaszomat, teljesen normális hangnemben írtam egy ötletet. Ha nem tetszik, ki lehet állni ellenem érvekkel felszerelkezve, bár tudom, hogy ez itt sokaknak nem megy. Mindegy, teljesen felesleges ezen az oldalon bármit is csinálni, a sok idióta barom úgyis csak a lepontozgatáshoz ért, ezek után mindenki oldja meg a maga problémáját úgy, ahogy tudja, szarok én más ügyeire.
2017. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ne vegyél neki semmit, szerintem kellemetlen lenne neki, sokaknak az.

Inkább csak tényleg kérd el a számát, hívd el egy kávére/teára/kecskesimogatásra, tökmindegy valahova.

kérdezd meg esetleg mikor végez, mikor érne rá, többit neked is tudnod kellene:)

2017. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyújts át neki legközelebb egy kis cetlit,a számoddal és egy randimeghívással! ;-)
2017. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg mikor zár a bolt, várd meg, és kísérd haza.
2017. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!