Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mivel lepjem meg a lanyt akit...

Mivel lepjem meg a lanyt akit szeretek valentin napkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóba vagyunk és szeretem nagyon.Arra gondoltam meglepem őt valentin napra valami olyannal amiből rájon,hogy én ténleg szeretem és örülni fog neki.csak van egy probléma.ezzel a lánnyal valentin napkor nem fogok tudni találkozni,mert nincs ithon és egy ideig még sajnos nem is jön haza.csak késöbb.mivel tudnám meglepni igy is,hogy pont valentin napon nem leszünk eggyütt? Ajándékkal sajnos nem,de valami mással?szoktunk minden nap beszélni ugyhogy ha csak szóban is,mit mondjak neki,hogy örüljön nekem?gondoltam olyanra is,hogy valami képet szerkesztenék és elküldeném neki csak nem tudom milyen kéne legyen és,hogy ez jó ötlete.a válaszokat elöre is koszonom!

2017. febr. 12. 16:12
 1/2 anonim válasza:
93%

Kívánj neki boldog valentin napot és egy verset, majd mondd el hogy mit érzel. Ezzel biztos megleped ;)

14L

2017. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!