Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szimpatikus egy srác, Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus egy srác, Mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit láttam társkeresőn. Nagyon szimpi, de már hónapok óta nem járt fent. Viszont facebookon megtaláltam. Írnék neki, de nem tudom mi lenne a megfelelő. Nem akarok nagyon nyomulósnak tűnni.

2017. júl. 24. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy ' láttalak a múltkor a társkeresőn, nem tudom milyen tapasztalatokat gyűjtöttél, de nekem nem igazán jött be, na gyere dugni!!"
2017. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Társkeresőn láttalak, szimpatikusnak tűnsz, de mivel hónapok óta nem jártál fenn, itt kereslek. Ha még keresel kapcsolatot és szeretnél megismerni, írj. :)
2017. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tökéletes 2. válaszoló. Köszönöm :)
2017. júl. 24. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!