Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van a Tinderről?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Először két éve töltöttem le, akkor az első hónapban három lánnyal találkoztam, az egyikkel volt később szex is, de mind csak futó dolog volt már az elejétől kezdve. Hiába volt kb. 100 matchem, nem tudtam senkivel elképzelni komolyabbat, annyira kiábrándító volt egy idő után mindenki.

Leszedtem most tavasszal is, de már óvatosabb vagyok. egy-két hónap alatt lett 20-25 matchem, mivel szinte alig találtam olyat, aki nem csücsörít, nincs rajta kutyafej, nem semmitmondó a leírása, és értelmesnek tűnik. Azóta viszont nem találkoztam senkivel, egyszerűen képtelenek beszélgetni, írok egy tök normális üzenetet, erre "ahha", "az jó", "én is", "ja". Benne van a leírásomban is, hogy nem vagyok oda az egy-kétszavas válaszokért, de hiába. Ahhoz, hogy dugjak, nincs türelmem vinni a beszélgetést a hátamon, másra meg úgyse kellene ilyen nő.


Ennyit ér az, ha jól nézek ki, jó helyen dolgozom, és ötletes a leírásom. Ha kefélni szeretnél, likeolj 18-20 éves iskoláslányokat, komoly kapcsolatot viszont ettől az alkalmazástól ne várj.


23/F

2017. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.


Én durván 10 lányt húzhattam jobbra...mert mindenki más csücsörített és nem néztem volna ki belőlük, hogy képesek az egy szavas válaszokon túl kommunikálni.

2017. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok normális lány és normális fiú keres társat ezen az oldalon, de rengeteg idióta is van akik csak egó tuning miatt vagy csak szexre keresnek partnert, komoly kapcsolatra pedig abszolút nincs igényük. Tapasztalatok alapján talán még ez a legmegbízhatóbb társkereső app. Itt be tudsz állítani olyan dolgokat is ami alapján könnyebb a keresés.
2017. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok matchem volt, de az esetek 80 %-ában nem írtak a férfiak én pedig nem vagyok a kezdeményező típusú lány (sajnos vagy nem, mindegy is). Volt, akikkel beszélgettem, de mivel nem akartam 4 üzenetváltás után egyből találkozni töröltek. Ez is érthető, de amíg nem derül ki számomra, hogy tényleg jól kijönnénk én nem szeretném randikra pazarolni az időm. Volt, akivel találkoztam kedves, helyes, okos volt, kapcsolat is lehetett volna belőle, de nemes egyszerűséggel elszúrtam. Azóta már töröltem az alkalmazást, de azt gondolom összességében nem rossz. Persze sok melléfogás mellett, de igenis vannak fenn párkapcsolatot kereső normális felnőtt emberek is.
2017. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Általános tapasztalatom ahhoz hasonlít, amit az első leírt, csak nekem jóóóóval kevesebb párral. Én azon döbbentem meg, hogy mennyien NEM keresnek senkit. Csomóan a vállalkozásukat hirdetik, instagramra akarnak követőket, szerintem sok az inaktív profil is.


Egyébként a néhány párom közül 1-gyel lehetett normálisan beszélni, 1 közölte, hogy képtelen ismerkedni, a többi meg egyszerűen nem válaszolt....:D


korosztály: 20-26 év közötti nők


F

2017. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

500-ból kb csak 1 match, pedig csak a dagikat meg a pircing/tetkósokat X-elem.

Nem vagyok fotogén, na 😃 élőben könnyebb.


24f

2017. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg a külföldieket.
2017. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy rakás szar.
2017. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

pár hónapja regisztráltam újra, elég sok (700+) matchem van. Kevés embert húzok balra, csak azt, akihez tényleg nem tudnék vonzódni semmiképp, vagy a képek vagy a leírás prosztósága miatt. Sokat randiztam, egyéjszakás lehetett volna, de "nem mertem" (nekem ez idegen dolog, párkapcsolathoz szoktam és kissé bizalmatlan vagyok), komoly kapcsolat semmiképp sem volt kilátásban.


A többség nem tud normálisan írni, dögunalmas, sablonos, fantáziátlan, az egész inkább futószalagra emlékeztet, amin ugyanolyan "termékek" mennek. Ugyanazok a kérdések, ugyanaz minden, holott van normális leírás, beszédesek a képeim, van csatolva instagram, ahol látják, mit nézek, mit olvasok épp, hol jártam, mit szeretek csinálni, mivel játszom, mi érdekel... És azon keresztül elérhető a Facebook profilom is, bár nem szoktam senki ismerősnek jelölését elfogadni, csak akkor, ha azért bízhatok abban, hogy nem szakad meg a kapcsolat az első üzenetváltás után. Ha ennyiből valaki nem tud magának szülni rólam egy képet és egy épkézláb beszélgetést, én nagyon sajnálom, de tényleg nem egymást keressük.


Volt, akivel nagyon sokat tudtunk beszélgetni, vártam mindig az üzeneteit, este 10-kor nekiültem és hajnal 3-ig azt a szart nyomkodtuk, kicsit egymásba is habarodtunk... A baj az volt, hogy az ember, aki velem szemben állt, köszönőviszonyban sem volt azzal, akit ott mutatott. Egyszerűen személyesen meg sem mukkant, egyáltalán nem volt olyan vagány és laza, külsőre sem hasonlított... Én meg igyekeztem önmagamat adni végig, akkor is, ha az egy szar. :D


Ez volt ilyen nagyobb csalódás, amúgy csak a szokásos: elhiszed valakiről az első benyomás alapján, hogy normális, aztán kiesik a szájából a kapanyél, ostoba, meg sem mer melletted szólalni, vagy csak "vanna hev fán"... Kössz.


Azért reménykedek. :3 A többséggel nincs amúgy különösen gáz, egyszerűen csak olyan semmilyenek. Nekem meg kicsit másmilyen férfi kell, nem olyan, akinél fennáll a veszély, hogy nekem kell irányítanom a kapcsolatot, meg magammal beszélgetek.

21L

2017. júl. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!