Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj Ukrajnában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pongrac kérdése:

Van egy csaj Ukrajnában kb.400 km-re Budapesttől ahol én élek, megbeszéltem vele hogy augusztusban találkozunk, szerintetek menjek vagy ne? Valakinek tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
Egyébként magyar a csaj, és létező személy beszéltem vele telefonon is már, a probléma hogy neten ismertem meg és ezért parázok egy kicsit :S És gyönyörű a csaj egyébként *.*pont az esetem :P köszi előre is

2017. júl. 3. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt metszed, hogy kocsival a határon csak úgy mehetsz át ott, hogy a kocsi tulaja is az autóban van? Legalábbis jó ideig így volt, mostanság nem jártam arra. Nézz utána, aztán lódulj! 😎
2017. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valami félutat beszéljetek meg!

pl nyíregyházán talalkoztok vagy ilyesmi

ha ebbe belemegy a csaj akkor ok.

legyél úr! keres szállást!

pl. pénteken talalkoztok, akk foglalj szallast péntek éjszakára. ha jól a lakul a randi ajánld fel neki h pihenjetek le ( ;) ) és majd holnap hazamegy :D

ha nem, akkor is jó neked h nem hulla fáradtan mész haza és alszol egyet.

dobsz egy fész linket?

kivancsi vagyok miylen egy gyönyörű ukrajnai lány :D

2017. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikus csapdaja az emberrablasnak vagy szervkereskedelemnek. Gondolom fiatal es egeszseges vagy. Egy fiatal feher szemelynek a szerveit keresik a legjobban a fekete piacon beultetesre.


Szerintem tul nagy a kockazat,ahhoz kepest,h milyen keves a hasznod az egeszbol.

Ennel meg az is jobb,ha az utazas es motel koltseges inkabb kupiban koltod el. Csak a lakohelyeden elokkel ismerkedj es ne menj bele utazasokba. Mert nagyon gyanus ez az egesz. Egy ismeretlent elhiv magahoz?? Hat eleg erdekes..

N

2017. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utsó

miért lenne gyanus?

hagyd már! és miért ne utazgasson, hogy emgtalálja az igazit?!

le mertem fogadni neked is volt távkapcsolatod stb...jaa hogy az más,...mi?

2017. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!