Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem? Csak felizgatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Csak felizgatni és kész?

Figyelt kérdés

van egy srác a suliban aki bejön nekem és sztem tudja is ezt,de nem hiszem hogy járna velem.órán mégis megkért hogy üljek mellette és hogy gomboljam ki a gatyám stb.

meg mindíg tapiz.és nem tudom hogy csak játszadozik-e vagy akar is vmit.


2010. máj. 22. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

óó.. hány éves vagy ?

gombold ki a gatyád.. te komolyan azt hiszed, hogy akar tőled valami komolyat ? maximum megba.szni.. elég naiv lehetsz.. :/

sajnállak.

2010. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez kemény,basszus...Normális vagy?:D Legközelebb vetkőzz is le.
2010. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
H ülye liba..
2010. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Ez a mai fiúknál már házassági ajánlat.
2010. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Istenem...ez egyre durvább...szánalom.

Leszopnál,ha megkérnélek?Szó nélkül,ugye?


Bárcsak szorulna valami értelem a mai fiatalságba....már meg se merem kérdezni hány éves vagy....f/16

2010. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem akarlak bántani, de basszus, kérlek gondolkozz! azért van az agyad. a férfiaknak nem jönnek be a könnyen kapható nők, hidd el - tapasztalatból mondom. jó velük eljátszadozni, meg minden, de komolyan soha nem gondolnak semmit. nem mindegy, hogy valaki a testedet akarja, vagy téged magad, a személyiséged. ez a fiú nem akar téged. hidd el! vagyis pontosabban csak azt akarja, amit egy olyan nő sem ad meg neki, akibe szorult egy kis értelem. tartozz te is közéjük! légy büszke, és küldd el a francba! különben mindig mindenki bábunak fog tartani. lehet, hogy ez most még jónak tűnik bizonyos a kifordított kamasz világban, de ha nem teszel már most ellene valamit, ez a jövőben sem fog változni. és akkor már nagyon nem fog tetszeni... elhiheted
2010. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én tudom hogy hülyeség de nagyon szeretem és hiába próbálom azt mondani h nem olyan nehéz...:'(

nem fogok hülyeséget csinálni. azért van eszem...csak olyan szar.:S

2010. máj. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!