Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon-nagyon-nagyon toptoptop...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon-nagyon-nagyon toptoptop legjobb randin a világon vagyok túl! Hogy tudnék vele összejönni? Bénább randikon se sikerült másokkal.20/N

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Be vagyok sózva. :D

Ma volt az első randim egy férfivel és iszonyatosan jól sikerült! :D Fú, nagyon :D De nem akarok itt megnyílni, sem ömlengeni, hogy mi volt, hogy éreztem magam vele, de nagyon-nagyon-nagyon toptoptop legjobb randi volt a világon!!! :D Úúú, ANNYIRA JÓ VOLT! :D És Ő is olyan helyes, és lovagias, és olyan jó az illata!!! És izmos, és szexi, és intelligens, és a szexuális sármja, hmmm....!!! :) :D


Na visszafogom magam. :) De azt kell tudni, még sosem volt ennyire nagyon-nagyon-nagyon toptoptop legjobb randim a világon, de ami volt, az se torkollt végül sikerbe. Bár azért volt már kapcsolatom régebben, nem vagyok tapasztalatlan. :)

Szóval most, hogy egy ilyen nagyon toptoptop legjobb randim volt, mit tegyek, hogy ez sikerbe torkolljon, és elvarázsoljam és összejöjjünk?

Na ez a nagy kérdésem. Ha a bénább randikat sem fullasztottam sikerbe, ezt hogy fullasszam sikerbe?

NAGYON szeretném sikerbe fullasztani. :D

És csak remélhetem, eddig nem rontottam el mindent. :( Próbáltam normális, nőies nő lenni a randin, egy csábító femme fatale, egy intelligens királynő, de nem tudom mennyire sikerült. Főleg, hogy úgy zavarban voltam sokszor!!! És folyton tapló száraz volt a szám az idegességtől, hogy alig tudtam beszélni. Meg Mindennek nekimentem, és felburítottam, ami a kezem ügyébe került. Meg volt hogy hebegtem-habogtam, nem tudtam kifejteni a gondolataimat mert elfelejtettem őket a nagy nyomástól. És emiatt sokszor csak aháztam egy csomószor. Mond valamit, én meg: aha, és ennyi, nem tudtam felvenni a fonalat!

Adjatok tanácsot, hogy biztosítsam be magam?


2017. júl. 26. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit most művelt, tapasztalatból mondom, hogy ne tedd. Nyugodj le. Ez a görcsösség és akarás természetellenessé teszi a viselkedésed.
2017. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt csók is, minden?
2017. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt csók, csak puszi a végén. Mondjuk nem is értek egyet vele, hogy rögtön csókolózni kell, mikor aznap látok először valakit. Mindenesetre tuti szörnyethalok és szívrohamon lesz, ha megcsókolt volna. :D
2017. júl. 26. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Beszéld meg inkább azzal a másik négy leányzóval akiket melletted fűz. Ők is biztos nagyon élvezték.
2017. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

😃😃😃

Mondjuk ki milyen típus... 😃

Nekem kell a csók első randin, hogy az tip-top lehessen. Furi 😃

2017. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu kérdés, akkor nagyon aranyos vagy :D ez a nagyonnnagyontoptoptoplegjobbrandi XD


hajrá, második randin már remélhetőleg nyugisabb leszel, addig meg ne nyomulj túlságosan :)

2017. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg később, hogy összejöttetek..:)
2017. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugiiii, majd elmúlik!
2017. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mik a fejlemények? Amúgy nem kell eljátszani a randin a nőies nőt, vagy akárkit, hanem az lenne a lényeg, hogy magadat add...
2018. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!