Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek utan tenyleg nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utan tenyleg nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Regebb nagyon vekony voltam de mellekvese gyulladast diagnosztizaltak nalam es elkezdtem hizni,20kg-mal lettem tobb.A baratommeg azt mondta h mostmar tul kovernek talal es elhagy,mert nem az a nadszalvekony no vagyok akit megismert!utanna elkezdtem ismerkedni,volt egy srac akit megkedveltem es megkerdeztem hogy akarnae kapcsolatot es o is ezt mondta:higy csak vekony csajt tud maganak elkepzelni de ha lefogyok minden tokeletes lesz-probalkozom a fogyassal de a gyogyszerek ellenere is alig megy...igy mar senkinek se fogok kelleni?regebb 50 voltam,most 70 vagyok es 166 cm...teljesen levagyok torve hogy egy betegseg miatt mindjart nem talalok part,mert lekoptatnak mondvan h duci vagyok (20N)
2017. júl. 27. 05:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2 pasi nem a világ. Még egy faluban is lakik 2nél több.
2017. júl. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70 kg-mal még annyira vészesen nem lehetsz kövér. Na meg a kövérek is szoktak azért párt találni. Sok férfi van, akinek így is kellenél.
2017. júl. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem talasz pasit,mert rosszul erzed magad a borodben. Nem azert,mert dagadt vagy. Annyira nem vagy balna 70 kg-san.
2017. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!