Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket tényleg nem érdekelnek a normálisabb, művészlélek srácok? Miért nem kellek senkinek? 20/F

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
engem érdekel!!!! amugy szinhazi körökben forgok :))))
2009. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Mer a művészlelkek homárok és te is az vagy.
2009. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Dehogynem érdekelnek... :)
2009. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
homar vagy te! igenis, jok a művészlelkek, jobbak, mint a bekepzelt, hulye sportolo pasik.
2009. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Már hogyne érdekelnének, a barátom is ilyen:) De hogy te miért nem kellesz senkinek... azt neked kéne tudnod.
2009. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy nem az a probléma, hogy művészlélek vagy.
2009. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Így, hogy művészlélek, elég tág fogalom. Volt barátom is az, de... nem tudom, ő valahogy annyira elvont, hogy nem bírtam mellette. Nem azt mondom, hogy te is ilyen vagy, de a jóból is megárt a sok.

17/L

2009. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok:D Gitározok... és szerintem a legjobban a művészlelkek tudnak csajt szerezni maguknak! :D Mostani nőmet is úgy hódítottam el a "PASIJÁTÓL", hogy elzenéltem (xD) neki a kedvenc számát... :D
2009. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

mert a művészlelkek túl elvontak. egy embernek legyen személyisége, legyen vmilyen szinten egyedi, de ne úgy h ránézek és már 20 méterről lerí róla h egy kitűnni vágyó, nagyon művész barom vagyok. ráadásul túlzásba viszik az elvont gondolkodást és a vágén még őksem értik h miről is beszélnek.

túl eröltetett, túl mű az egész.

2009. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Azér mer már írtál pár verset, meg el tudsz gitározni valamit, vagy olvastál 1-2 könyvet Jungtól meg Valérytől, nem leszel művészlélek.
2009. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!