Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék egy orvosnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy orvosnőt vagy rezidens hölgyet állandó kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Helyes, határozott, értelmes férfi vagyok, 27 éves.

2017. júl. 29. 14:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de a "rezidens hölgy" az szerinted nem orvosnő?

Mért pont orvos barátnőt akarsz? Ennél rosszabb választás talán nem is létezik.

Az elején néhányotok menőnek tartja az orvos barátnőt, de hamar rá szoktatok jönni, hogy nem jó bolt.

2017. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%

Most voltam kórházban egy baleset miatt... tele volt orvosnőkkel és rezidens csajokkal (nyári gyakorlat van, de ilyen hülye vihogó típussal futottam csak össze)...


Viszont az előkészítőben a nővérke. Na vele megismerkednék...



Csak törd össze magad, máris többet ismersz meg, mint szeretnél 😀😀😀

2017. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, csak írtad, hogy értelmes vagy, és azt kérdezed, hogy hol találhatnál orvosnőt?

Szerintem érdemes lenne kórházban próbálkozni, vagy az orvosi egyetemen :D Legnagyobb sikerrel szerintem akkor jársz, ha utánanézel orvosis buliknak, könyvtárnak, és ott próbálkozol.

2017. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
#1: miért csalódás? A kemény műszakbeosztására tudok csak gondolni. Van más ok is?
2017. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Pl. tudvalevő mivel marha sokat dolgoznak,ott élik az életüket,gabalyodnak egymásba mint az állat..
2017. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%

4. Sok munka, hétvégi meló, kiszámíthatatlan munkavégzés, szabadidőben képzések, tanulás.

Plusz sokan nem szeretik, ha ilyen fokú (ennyi időt és elköteleződrst igénylő, felelősséggel járó) önálló élete van az asszonynak, és ebben a férfiak szemszögéből van is igazság, mert az orvos édeasanya egész életében vergődni fog a munka és a család között.

Ja és sose kérdezd meg, hogy Te vagy neku fontosabb, vagy a munka ☺

2017. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

😀 köszi. Nem tudom, biztos kemény, bár ez csak az EÜ egy része, akik ügyelnek, éjszakáznak (a továbbképzés és társai az én életemben is előfordulnak, ahogy a fontos a munka is, pedig a szakmám fényévekre van az EÜtöl)


Csak elméleti volt a kérdés, nem ismerek egy orvost sem, de pl ha választanom kellene, hogy a többi rhszakázós szakma közül honnan legyen párom, én is az orvost választanám. (Van egy orvos pár ismerős, de friss ismeretség, ha majd eltelik egy kis idő kifaggatom őket, hogy hogyan csinálják 3 gyerek mellett)

2017. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%

Úgy csinálják, hogy beáldozzák a nő karrierjét, vagy annak egy részét, míg a maradék részért állandó harcot vív, folyton fáradt és folyton bűntudata van. Vagy abbahagyja a munkát, de akkor meg nem dolgozik orvosként.

Kérdésből nem világos, hogy a végzettség vagy a tevékenység legyen orvos.

Kutató orvos pl. nem ügyel, de akkor a kérdező mért nem keres pl. biológust is, hiszen hasonló az életvitelük és a feladatuk.

Egyáltalán, ha vki szakma alapján keres párt, az már alapból furcsa.

2017. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 8-as. Keménynek hangzik ez így, becsülöm az egészségügyeseket, hogy ezt vállalják (most a kórházban meglepődtem, hogy 3 nap múlva ugyanaz a nővér van valahol, és emlékszik rám, kiderült, hogy gyakorlatilag nem tudott hazamenni, csak bent aludt. Ennek ellenére figyelmes volt, és kedves a problémás betegekkel is... én valószínűleg embert ennék 3 nap után).



Egyébként a szskmát meg tudom válaszolni. Van valami vonzó a fehér köpenyben (ez szexi is), a kedvességben, abban, hogy embereknek segít egy orvos/nővér. Csak ezzel a résszel senki nem számol, amit Te mondtál.


Ugyanaz pepitában, mint mikor a lányok rendőrre vágynak, aztán otthon unatkoznak, rájönnek, hogy egy tüntetésnél vagy sporteseménynél a pártjukat bármikor egy hétre átvezényelhetik az ország másik felébe, és cserébe ha nem korrupt, akkor meg sem fizetik (ahogy az orvost sem, ha nem ügyeskedik).


Ezzel együtt szerintem is hülyeség szakma alapján keresni/kizárni valakit (én ez utóbbit szoktam inkább hallani), az emberre kellene koncentrálni, és utána remélni, hogy a munkája nem lesz akadály.

2017. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Elsősorban a személyiség vonz, nem a hivatás.


Mivel értelmiségi vagyok, értelmiségi társnak örülnék.


Ha pedig az egészségügyben dolgozók közül kell választani, mindenképpen a doktornők mellett döntök. :)

2017. júl. 29. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!