Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok is, akiknek nem minden az állandó kirándulás, ide-oda menés, hanem otthon is el tudnak lenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Aha, a gyűjtőnevük: KOCKÁK
2013. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te most barátnőt akarsz vagy egy guminőt?
2013. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ahogy elso irja...

Azert neha napjan nem artana kicsit kimozdulni....

2013. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vannak de azért nem kell a négy fal között remeteként élni.
2013. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van,én nem vagyok a pénzköltős szórakozások híve,szeretek főzni,ezért nálunk az a program,hogy csinálok valami fincsi vacsorát hétvégén,romantikus fürdő,megnézünk egy jó filmet,összebújva és ..... :)


22/L

2013. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vannak, én sem vagyok mindig ez a kimozdulós fajta. Néha jobb a csend, és a nyugalom.
2013. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. A lányok imádnak kirándulni, nyaralni menni. Az a baj, hogy a legtöbb elvárja, hogy a párja fizesse ezt és ne csak a szomszéd város strandjára vigye el, hanem minimum a Balcsira, de még inkább külföldre. Kövezzetek meg ha nem így van. Persze van sok kivétel is, de én sokkal több olyat látok és ismerek vidéken is, aki elvárja ezeket.
2013. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom, hogy egyetemista, fősulis lányok közül, akiket én ismerek, majdnem mindnek ki van rakva faceen a tavalyi, azelőtti külföldi nyaralás fényképei. Túl sokaknak, hogy azt mondhassam, a többség bizony-bizony ilyen.
2013. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es akkor most online megkövezlek. Sem én sem a környezetemben lévő lányok nem várják el a pénzköltős, külföldi nyaralásokat.

Konkrétan a párom elkezdte tervezni a külföldi nyaralást miközben én munkanélküli lettem. Addig csavartam a dolgokat míg sikerült lealkudnom egy kis közeli hegyvidéki rövid 7végére................. Csak azért hogy ne fizessen egy vagyont az én költségeimmel.......

Pedig hidd el szívesebben pocolnék a Horvát tengerparton :S

2013. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én imádok sétálni. volt barátommal egyszer hat órán keresztül folyamatosan sétáltunk a városban, de átlagban is 3 órát megyünk. Pénzköltős helyre sose mentünk, max vettünk egy chipszet vagy szotyit meg vizet a tescoban, aztán mentünk tovább. De otthon is el tudtunk lenni, csak azért mindig hiányoltuk a mozgást, aztán azért mentünk ennyit.
2013. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!