Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja néhány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja néhány férfi minden áron bizonyítani domináns mivoltát a nőnek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nyomorult, legbelül önbizalomhiányos gyökerek,akik nelkül sokkal szebb lenne az élet.
2017. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert nincs önbizalmuk.
2017. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

Mert nők erre gerjednek, ez az ösztönük, lásd itt a GYK-n is leírja jó pár nő, hogy "magabiztos, domináns, FÉRFI" kell nekik.


Én nem akarom ezt bizonyítani, nincs is sikerem, csak "aranyos kedves fiú" vagyok mindnek.

2017. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Magabiztos és van tartása,egzisztenciája.

A nők nem szeretik a puha pö..öket!

Ja persze,a kivétel erősíti a szabályt.


Ugye milyen egyszerű?

2017. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Mert így lehet csajozni. Ennyi. Így lehet hatást gyakorolni a nők tudatalatti vágyaira, ösztöneire.
2017. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert szeretnének barátnőt és ezt nyomják mindenhonnan, lásd: "domináns, vezérhím, alfahím, törzsfőnök, stb... kell a nőknek." És szeretnének valakit maguk mellé, nem pedig sóvárogni az elérhetetlen után.

Ha a nőknek jók lennének a hétköznapi mivoltukban, akkor hagynák az egészet a p...-ba.

2017. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert összekeverik a magabiztosságot az arroganciával. Míg elsőnél vonzó egy férfi, ha túlzásba esik, taszító lesz. A rinyap.na fiúkák ezt nem tudják felmérni. A beképzelt sutyerákokat továbbra sem szeretjük.
2017. júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Dehogynem! Látom nap mint nap. Persze biztos rosszul látok :D

2017. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Barátom, hogy te milyen környezetben mozogsz, az téged minősít, és nem az én problémám. Én nagyon ritkán találkozom olyannal, hogy egy suttyó tapló hosszú távú, harmonikus kapcsolatot tud kialakítani, egy értelmes, normális nővel, maximum a magafajta igénytelen repedtsarkúval. De ha neked ilyenre van igényed, az megint a te dolgod.

2017. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!