Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor várjak amíg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor várjak amíg ő keres? Szerintetek fog egyáltalán keresni? És a nem, akkor keressem én, vagy akkor nem érdemes?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, itt vagyok a Balatonon, és ma részt vettem egy für ismerkedős játékban. Az volt, hogy jöttek szingli pasik és csajok, de nem találkoztunk. Elkűlönítve gyűltünk össze. Az este folyamán minden nő csak 2 férfivel került kapcsolatba, és minden férfi 2 nővel.

Az első foduló az volt, hogy nekünk lányoknak mutattak egy csomó férfi strandpapucsot. Ott voltak hagyva a földön. És aki kapja marja alapon lehetett választani 1 párt. Persze a legtöbb csaj a márkásakat akarta, pl. volt nike, meg ilyen crocs, lacoste. Volt egy vans is, azért is összevesztek. Az ilyen lábujjközi brazil tangapapucsok meg nem voltak népszerűek. :D Meg a szivacs papucsok se. Na mindegy, én egy olyat választottam, ami fekete gumi papucs volt, sötétkék belső résszel, nem volt állítható a mérete. Nem ismertem a márkáját, már el is felejtettem milyen márka volt az. De azért nem tűnt minőségtelennek. Aztán bejöttek kettesével a srácok, és volt akinél rimánkodtam, csak ne az övé legyen, csak ne az övé legyen! :D De volt akit így nem bántam volna. Aztán bejött egy olyan, aki magas volt, izmos, de nem kockás hasú, helyes, de nem ilyen pipogyásan. Na nála gondoltam először arra, hogy remélem ő lesz az. :D Mert az ilyen nagyon kicsípett fiúkat nem bírom, valahogy nem olyan férfiasak. És basszus, ő volt az. :D Mondtam is neki, te voltál az első akiről reméltem hogy övé a papucs, de úgy tűnt, nem hiszi el, udvariassági formulaként fogta fel. Aztán odaadtam a papucsát, és leültünk dumálni, meg inni valami hűs löttyöt. Úgy tűnt, bejövök neki, bár alapvetően nem volt oda ezért az ismerkedős játékért. Csak úgy volt vele hogy komoly barátnőt keres régóta, mit veszíthet alapon ide is benézett. Én meg nem tudtam, most mennyire mutathatom ki neki, hogy bejön, hogy még nem riasztom el, vagy tűnök könnyen megszerezhetőnek. Kell a vadászösztönt dolgozni hagyni azért. Meg soxor öszeakadt a nyelvem. :D És többször kellett nekifutnom a szónak. Na mindegy. Beírta a telójába az elérhetőségemet, én meg az övét.

Most akkor várjak amíg ő keres? Szerintetek fog egyáltalán keresni? És a nem, akkor keressem én, vagy akkor nem érdemes?


Amúgy ha valakit érdekel, a lányok feleslegesen vesztek össze a papucsokon. Mert pl. a Nike papucs helyes csávóé volt, a vansos gyerek sem volt rossz az én ízlésemnek, de pl. a crocsos meg a lacoste-os azok gázabbak voltak. És pl. az egyik legócskább, legelnyűttebb undorító arena szivacs papucs egy kockás hasú gyereké volt, és hiába csorgatták a nyálukat, egy olyan csajé lett, aki ilyen kis szürke egérke volt hozzájuk képest.

Amúgy a második fordulóban mi mentünk a srácokhoz, de előtte felvettük a pólóinkat, mert bikinifelső alapján választottak. Hát nem a helyes gyerekemhez kerültem, egy gázosabb sráchoz. Megmondtam neki, nem tetszik, meg hogy már az előző fordulóban találtam valakit.


2017. aug. 5. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

hol lehet ilyenekre jelentkezni?

amugy persze hogy várd meg őt.

25F

2017. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak imitàlta a szàm beíràst😀 ha akart volna valamit,keresett volna..
2017. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2# De nem hiszem hogy megismerkedés után még aznap este keresi a legtöbb férfi a nőt.


1# Hát ez így ott helyben volt azon a strandon. Szerintem nincs meghirdetve, max aki ott van és hall róla a környéken.

2017. aug. 5. 00:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen kár kattognod. Ha keres akkor keres, ha nem akkor nem. Majd ha esetleg keres, akkor majd eldöntöd, hogy igent mondasz-e neki vagy nemet.
2017. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Leírásod alapján nem fog téged keresni.
2017. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Ugye ez egy kamu kérdés? Valaki nyugtasson meg...
2017. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Szia. Ne haragudj, hogy csak itt írok, de én voltam az a srác.


Ahogy mentünk be, és megláttalak titeket, végig azon imádkoztam, hogy csak ne valamelyik lottyadt seggűhoz kerüljek, aki maximum a szelfizésért jár edzeni, de inkább csak fotel srgget növeszt.


Persze, hogy kikaptam egy ilyen csajt, de akkor még arra gondoltam a kinézete nem is tökéletes, lehet, hogy humoros és intelligens lesz. Hát, nem akarlak megbántani, de sötét voltál, mint az éjszaka.


Bocs, hogy nem hívtalak, de a játék után odajött az egyik lány, akit szürke egérkének titulált a párja, és elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy ő is gyakran mászik hegyet, és jövőre ugyanarra az elég erős egyetemi szakra jön, mint én. Csodás lány, sokat nevetek a poénjain is.


Remélem, hogy azért te is megtalálod a hozzád illő pupedgabót, nincs harag ugye?


XXX

2017. aug. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A legrosszabb ***** válasza:
50%
Hűha, ez ilyen Sound afterparty? Legközelebb papucs helyett kocsik közül lehet majd válogatni? Megint ez a felszínes szerelem első látásra attitűd, de közben fingja sincs, milyen belsőre a pasas.
2017. aug. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért kell dumálni, hogy megismerd a belsőjét 8#


7# az Pumped, nem puped. Mondom ezt úgy hogy még csk a nevét hallottam, de megszólalni még soha.

És nem tom mit sértődsz be, a szürke egér jelző más lányokhoz képest vonatkozott. És a szürke egér típus aligha egy hegymászó zseni típus, mivel akkor egy belevaló, rátermett csajról lenne szó.


Nem mellesleg ma már keresett, azóta is irkálunk.

2017. aug. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!