Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes elnézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes elnézni a dolgodat? Én vagyok a hibás vagy ne magamban keressem?

Figyelt kérdés
Rólam/ rólunk azt kell tudni, hogy elég fiatalon találtunk egymásra. 6 éve vagyunk együtt, én 14 voktam, ő 18. Nagyjából rendben is zajlott a kapcsolatunk eddig a ponting, amikor is 20 éves létemre dolgozni szeretnék mellékállásban iskola mellett.Vendéglátást tanulok, már ez nem tetszik neki. Ez a mellékállás kérdőíveztetés lenne, igy nem venbe el időt a kettőnk idejéből, hiszen pár órában is végezhető. Viszont kell tenni egy vizsgát, ami szombaton lesz Pesten. Azt mondta, ha elmegyek szakit velem. Egyáltalán nem támogat semmiben, mindentől elveszi akedvem. Eddig nem tudtam olyan munkát felhozni, ami tetszene neki. Ő azt akarja, hogy olyan munkát válasszak, ami akkor van amikor ő is dolgozik. Már ezt nem birom megérteni. Sokszor nem foglalkozik velem, délutánonként amikor nála vagyok főzök neki, ő pedig rendszeresen lefekszik aludni. Este felkeltem és hazakisér. Hétvégén nála alszom. Ha menni szeretnék valahova, közös program vagy ilyesmi, rendszerint a női hiszti segit csak, mert egyáltalán nem akar sehova se menni. Ha a barátnőimmel szeretnék menni valahova, kiborul és közli, hogy nem örül neki, ne menjek sehova. Ki akar sajátítani, elzár mindentől. A szex...sokszor csak neki öröm. Ott is ritkán fordul elő, hogy foglalkozik velem. És csodálkozik, hogy nincs kedvem hozzá. Mindenért én vagyok a hibás. Semmi köszönetet nem kapok a törődéseimért. És most itt van ez a munka. Nem ez miatt szakitanék veke. Ez csak pont az i- re. De ő ezt se igy gondolja. Ő jól érzi magát, engem megfoszt mindentől. A ti párotok hogy dolgozik? Tudom, hogy az is kapcsolatromboló, ha soha nem találkoznak. De itt nem arról van szó, csak néhány óráról. Tanácstalan vagyok....
2014. máj. 10. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
ne alázd meg magad, szakíts!
2014. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zavard el, nem kérdés. Már rég el kellett volna.
2014. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, vagy 7-8 különböző okot felsoroltál te magad.

Elveszi a kedved a továbbtanulástól, nem támogat benne és beleköt a választásodba, ami időt együtt tölthetnétek, akkor se foglalkozik veled, a szexben sem figyel rád, kimozdulni sem akar, ki akar sajátítani.


Egyedül azt nem értem, te ilyen helyzetben miért vagy tanácstalan?


Szakítani sosem könnyű. De egy ilyen kapcsolatban úgyis csak idő kérdése lenne. Mégis mitől lenne jobb halogatni, hosszú ideig tűrni, majd azután szakítani, hogy még ennél is több befektetett időt pocsékoltál el?

2014. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!