Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexpartnerkesős oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnerkesős oldalon milyen szöveget irjon ki egy pasi, hogy az felkeltse a nők érdeklődését?

Figyelt kérdés

Egy nőnek elég kitenni meztelen képeket, vagy még azt se. És máris válogathat a hozzá képest kategoriákkal jobb pasikból.


Pasiként viszont nagoyn nehéz érvényesülni :(


2017. aug. 6. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeva bula! 2 óra múlva ráérsz? tudod jól megbüntetem a tudod... hmmmmmm!
2017. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írd bemutatkozásba hogy egy kigyúrt szálkás állat vagy, a farkad mérete 23 ceni, és 8 vastag. Hidd el. Csődűlni fognak a csajok. ;)
2017. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem is tudom mit gondolnak magukról...
2017. aug. 6. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd azt, hogy figyelmes vagy, érzéki és romantikus, de kemény ha kell.
2017. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem, en inkabb pofatlan vagyok de csibeszes modon


mondjuk sokan azt se nezik ki belolem h valaha not lattam

2017. aug. 6. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szexpartner kereso oldal,igy nyilvan nem hosszu kapcsolatot akarsz. Ird ki,hogy sajnos sokat dolgozol,mert nagyon jo beosztasban vagy es penzmanias is,ezert nincs tul sok idod szemelysen ismerkedni,de legalabb van egy halom penzed cserebe. Sajnos a sok rib* anc tolongani fog a penz hallatan...
2017. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
annyira sokat nem keresek...csak 300killó...a minimálbéres proli leszakadt nők a milliomosokat tartják magukhoz méltónak
2017. aug. 6. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:

"30 centis dákóm van"

"10 millióm van svájci bankszámlán"

"Kevin Cóstner kiköpött mása vagyok"

2017. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!