Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti randiznátok egy 54...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok egy 54 kilós helyes arcú egyetemista sráccal, aki folyamatosan jár konditerembe?

Figyelt kérdés
Nem társkeresés céljából írom (gyik szabályzat miatt hangsúlyozom ezt)! Csak a véleményekre vagyok kíváncsi, hogy köztetek van-e olyan csaj, aki adott esetben vonzódna egy hozzám hasonló kaliberű huszonéves pasihoz is (170 vagyok). Írjatok egy életkor, magasság, súly hármast is. Azt is írjátok le, hogy min kellene változtatnom (akármilyen dolgon), hogy legyen esélyem nálatok. Előre is köszi a válaszokat.

2017. júl. 31. 12:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
14%
Nem valószínű. A nők nem a lehetséges tutiba akarnak "beleülni", hanem a már kész tutiba.
2017. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem. :)
2017. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felszínes dolog elvárni bárkitől is, hogy az 54 kilód alapján eldöntse, hogy randizna-e veled.
2017. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#2: Ennél részletesebb válaszra lennék kíváncsi mindenkitől! Áruljátok el a kizáró okot is, amin kellene (akár tudok, akár nem) változtatnom, hogy legyen esélyem.
2017. júl. 31. 13:13
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem. 170 centihez nagyon kevés az 54 kiló. Akkor is, ha kondizol.
2017. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
28%

2-es vagyok. Akkor itt részletesen.

Mert kvára nem férfias. Egy csepp vonzalom nem lenne feléd. Példaként mondom, párom vízilabdázó. 206 cm magas, 120 kilós, izmos, erős.

te meg, elfúj téged a szél.


Remélem ez jobban esett mint egy kedves "nem"

2017. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

En meg magasabb is vagyok nalad es emlekszem en is voltam ilyen otvenvalahany kilo es tobbszor is szoba jott a suly dolog es kerdeztek mennyi vagyok, en meg mondtam, hat nemtudom mennyire tippelsz erre mondtak, hogy hu hat minimum 70kg. En meg boszen bologattam, hogy igen akorul :DD Be nem vallottam volna, hogy vasagyastol is 55kg.

Mondjuk nekem szerencses alkatom van, nagyon hamar meglatszott rajtam a sporolas eredmenye is de ebbol is latszik, hogy ha nem irod ki magadra a sulyodat szerintem nem lesz gond. Max konstataljak hogy itt a vekony srac.

2017. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Nem olyan vészes az 54 kg ehhez a magassághoz. Nyilván lehetne több, de majd lesz is több. :)
2017. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
27%

Kerdező a nők 54kilóssak

Én csak 90vagyok de satnyanak érzem magam

Szerintem ne futtasd itt magad...

Ja,és meg finom voltam-)

2017. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#9: De gondolom te nem is vagy 170 mély?

Hölgyek (különösen 2-es kommentelő)! Akkor tehát kijelenthető, hogy alapjaiban vagyok elcseszve és 85 kilóval sem lennék sokkal vonzóbb?

2017. júl. 31. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!