Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek milyen stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen stílusú csajok jönnek be? -kinézetre-

Figyelt kérdés

Pl. plázacica, rocker, bulizós csajok, vagy bármilyen más :D írjátok le, nektek milyen lányok tetszenek:D

Válaszokat várok :D


2010. máj. 24. 02:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sima egyszerű átlagos "normális" tetszik. Olyan kis normális, aki nem cigizik és piál állandóan. Vagy leginkább soha, mint ahogy én sem. Najó meg még ezer dolgot el lehetne mondani, hogy mit értek normális alatt. :)

A pörgős, örökké bulizós, emós, rocker típusok nem tetszenek. Kár, hogy 10-ből 9 többnyire elsőre beleillik ezekbe a kategóriákba, ha mondjuk netes társkeresőn nézegetek lányokat. Kicsit furcsa is, hogy pont azokkal van elárasztva a netes felhozatal is, akik adatlapjuk szerint amúgy is örökké diszkóban vannak. Azt gondolnám, hogy aki annyit jár társaságba, az biztos ott is talál magának párt. De ezek szerint nem, mert tele a net ellenpéldával.


(F24)

2010. máj. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, bocsi, most látom a kinézet lett volna a lényeg. A kinézet nem igazán számít, ha szigorúan stílusra korlátozzuk a kérdést akkor pedig az egyszerű, szolid, sport jön be nekem leginkább. Sokkal jobban tetszik egy lány tök egyszerű farmer+pólóban, mint millió ékszerrel, magassarkúban.
2010. máj. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy,csak ne legyen bálnatestű,meg ne legyen csunya az arca.De mostanaban az emo/scene sunak nagyon bejonnek.
2010. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt így megmondani nehéz. Ha az összkép ad egy jó formát, akkor rendbe van..

Amugy lehet karcsúbb, teltebb, bulizzon is hogy ne unatkozzunk, van közös téma, azért be kell vallani egy kicsit a mell és fenék is rátesz: pl ne legyenek laposak, túl kicsik.. de ezek csak a külsőség :P

Mint mindig, itt is el kell mondani, hogy a belső az ami igazán számít, de rettentő fontos az első benyomás.

2010. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A laza csajok. Nem kell minden sz@ar nyaklánc, meg csicsás dolgok. Egy farmer, póló. Ez sztem a legsexibb. Ja! És utálom a magassarkúkat.
2010. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne legyen se discos,se emos meg van már minden hülyeség...

Legyen "normális",legyen stílusa,mert én is úgy látom,hogy 10 lányból 9 ilyen média kitermelt szenny,akiknek az emberi érték meg a felfogás az kb lóf.szt se jelnet..

Engem már rohadtúl zavar,hogy mind ugyan úgy néz ki még ha ez most furán is hangzik.Ugyan az a cipő,ugyan az farmer,ugyan az haj...stbstb

"de őőők egyediek áám".....

2010. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
emo/scene lányok a gyengéim, fuuuu demég mennyire ;), persze nelegyen bálna, és ne vinnyogjom mindig mint 1 idiota :D, mint pl barátnőm. Imádom ^^
2010. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

emo/scene lányok a gyengéim, fuuuu demég mennyire ;), persze nelegyen bálna, és ne vinnyogjom mindig mint 1 idiota :D, mint pl barátnőm. Imádom ^^

17/F

2010. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jaj 2x ment el sry
2010. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A bulizós csajokkal összekevertél kicsit, ezért megpróbálok úgy válaszolni, hogy mire mit értek.


Amik bejönnek:

- Pláza cica:

[link]

[link]


- Bulizós csajok:

[link]

[link]


Nem tudom, mennyire sikerült beletalálnom a pontos típusokba, ha egyáltalán nem, akkor kérek egy kis felvilágosítást. :D De igazándiból az a lényeg, hogy tisztában legyen vele, hogy mi áll neki jól és olyan cuccokat hordjon.


Jól öltözött rocker csajt nagyon nagyon ritkán látok, tehát Őket ezért zárnám ki.


20F

2010. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!