Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szolnátok ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok ha egy olyan fiuval randiznátok aki rendes és bejön nektek de rosszak a fogainak egy része és büdös lenne a csók közben a szája? Elhagynátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért büdös szájba nem szívesen dugja senki a nyelvét. Azokat a fogakat bizony meg kellene csináltatni. Ha már fiatalon rothadt a fogainak egy része, akkor mi lesz később. Szerintem az igényesség egyik fokmérője a szájhigiénia is.
2011. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Igen, muszáj lesz elmenni fogorvoshoz.

2011. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
de félek a fogorvostol és van 4 lyukas fogam hátul már rothadnak.
2011. márc. 25. 15:06
 4/24 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért ;) Elmész fogorvoshoz ha nem akarod hogy szemközt köpjön a csaj :D
2011. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Persze. Várd meg még elrohad az összes. Amúgy ha gyulladásos góc alakul ki, a váráramba kerülve máshová is eljuthat. pl. kihullik a hajad, ekcémás rakciók stb. Csajozós egy kopasz rohadt fogú srác. A fogorvosba meg már sokan belehaltak igaz. Csak az a baj, hogy az ezer éve volt kb.
2011. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez a jól ápoltsághoz tartozik. Irány a fogorvos!
2011. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
de biztos van olyan lány aki szereti ha büdös a pasija nem?én 3 naponta fürdök mert be lett bizonyítva hogy az izzadt test az vonzza az ellenkező neműeket!!!ez tény,kisérlet igazolta!!!
2011. márc. 25. 15:15
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne fürödj, ne moss fogat, és ne menj fogdokihoz sem.

Végül is nem kell, csupán intelligencia kérdése.

Sok sikert!

De hasonló lányra számíts!


/fúj/

2011. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
olyan lányt kapsz aki hozzád illik. /csövest/
2011. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én inkább azt látom, hogy az ápolt pasiknak van sikere a csajoknál. A lányok nem állatok, hogy a kanszagra gerjedjenek. Nem tudom milyen kutatásról beszélsz de nem is érdekel. Én ha akarnám sem tudnám magam büdösen elviselni. Jobb ha megfogadsz egy tanácsot, ha nem akarsz pofára esni nap mint nap. Légy ápolt, mert az már fél siker az élet minden területén. Legyen az csaj, munka vagy barát keresés. Az igényteleneket nem bírják sehol.
2011. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!