Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után hogy lehet megmondani hogy nem akarsz másodikat úgy hogy ne legyen bántó?

Figyelt kérdés
Rögtön randi végén? Vagy utána telefonon vagy neten? Ti hogy szoktátok?
2017. aug. 16. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én, randi végén mindig közöltem.


Telefonon/neten gusztustalannak tartom, pláne később.

2017. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarok másikat akkor azt randi közben döntöm el. Megmondom neki akkor amikor nem érzem jó magam vele, hogy inkább megyek és minden jót.


25N

2017. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha a randi végén megkérdezi a másik fél, hogy mikor lesz folytatás, vagy utal rá, akkor ott rögtön mondhatod, hogy ne haragudjon, de úgy érzed nem őt keresed, ezért nem lesz több randi.

Ha ez nem kerül szóba, akkor is a helyedben én szóba hoznám. Jól éreztem magam, de úgy érzem nem akarom, hogy többet randi keretein belül találkozzunk.


Minél hamarabb, minél őszintébben, hogy ne lelkesedjen be túlságosan a másik. A bántás nem kerülhető el, ha a másik akarna folytatást, de normális férfi ilyenkor megköszöni az őszinteséget és sok sikert kíván a továbbiakhoz. Minden más reakció esetén örülj, hogy nem mentél bele több randiba.

2017. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy ne legyen bántó SEHOGY. Szerintem randi végén, személyesen korrekt.
2017. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a #3-al. Minél hamarabb közöld, ha már érzed, hogy ez ennyi volt. Ha nem megfelelően reagálja le az illető, akkor még egyértelműbb, hogy jól döntöttél.
2017. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én randi végén meg szoktam mondani, hogy szerintem nem egymást keressük. Eddig általában mondták, hogy rendben semmi gond és hazamentünk mindketten.
2017. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha randi végén nem hív el másikra, akkor nem furcsa hogy én előre közlöm, hogy többet tuti nem akarok találkozni vele? Én jobban örülnék, ha utána inkább finoman visszautasitaná a következő meghívást, mintha személyesen megsértene valaki.
2017. aug. 16. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Változó. Volt olyan akivel metrón köszöntem el, ott mindenki előtt azt benyögni, hogy figyelj én már nem akarok többet randizni veled, ciki lett volna. Neki írásban mondtam el. Volt olyan akinél éreztem, hogy nem fog keresni így nem is kellett mondanom semmit. És volt olyan aki keresett utána, neki elmondtam hogy bocs de nem. Általában fel szokták hozni a randi végén a következő találkát vagy céloznak rá, olyankor érdemes szólni hogy te mit gondolsz.
2017. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, semmiképpen se telefonon, vagy neten. Sokkal tisztességesebb a randi végén megmondani, még ha adott esetben, kicsit bántó is a másik fél számára. Végülis, mindenki tisztában van vele, hogy egy randi kétesélyes.
2017. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!