Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Költött rám a randikon, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költött rám a randikon, így kicsit kötelezőnek érzem, hogy összejöjjek vele. Lehet, hogy igazam van?

Figyelt kérdés
Nem mondta, nem éreztette, csak én érzem így. Viszont abban nem vagyok biztos, hogy vele akarok lenni, sajnos nem egy érvem van a kapcsolat ellen (a vele kapcsolatos múlt és jelen miatt).
2017. aug. 17. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nincs igazad. Lehet hogy tisztességesebb lett volna felezni a randik költségeit, de ez akkor sem kötelez téged semmire. Hívd meg te egy utolsó randira, amit te fizetsz, és mondd el neki hogy nem vele képzeled a jövőt, ennyi...
2017. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ki kérte rá, hogy költsön? Hacsak nem te dugtad a számlát az orra alá, ne érezd magad rosszul. És ne fogadj el többet, ha nem akarsz tőle semmit.
2017. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Figyu, ha az a felfogásod, hogy ha egy pasi költ rád, és neked ezért össze kell jönni vele, akkor meghívhatlak egy kávéra? :D Ugye, hogy nem... Hát akkor meg mi a kérdés? :D
2017. aug. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

De ha ennyire zavar, hogy valaki költ rád, akkor mi a retkes f-nak kell elfogadni? Nem utólag kell sopánkodni, h jajj, most már ciki lenne azt mondani, h mégsem kellesz, hanem a randin kell felajánlani, hogy fizeted a számla felét. Vagy a köv. randit te állod. Ha már ennyire nem vagy biztos a dolgodban...


Mellesleg meg: ez nem úgy működik, hogy ha meghívott egy leves+másodikra a főzelékesnél, akkor ki vagy fizetve arra az estére. Ezt ő is tudja. De ha sosem ajánlottad fel, h fizetsz, akkor joggal gondolhatja, h csak arra volt jó, h befizessen programokra, kajálni, stb.

2017. aug. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Abban az egy esetben van igazad, ha prosti vagy. Akkor jár az ellenszolgáltatás. Más esetben, soha semmi ilyesmi nincs. Az olyan pasitól, aki egy részt önzetlenül ad, más részt még is vár érte valamit, attól menekülj. Az ilyen embernek, megszokott, hogy kilóra veszi meg a másikat.

Én is természetesnek veszem, hogy én fizetem a számlákat. Azzal a nővel, akit ez nagyon zavar, tiltakozik, nem is lesz hosszú kapcsolat.

2017. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer erősködött egy srác az első randi elején, hogy meg akar hívni a kávémra, majd a következő randin én viszonozhatom. Mondtam, hogy majd meglátjuk, még a randi elején vagyunk.


Ha egy táskát vesz, vagy repülőjegyet, akkor sem randiztam volna vele, ha legközelebb nem érzem úgy. Akkor lenne rossz érzésem, ha úgy érezném megvehetett pénzzel.


Nagyon furcsán működsz. Úgy érzed jár neki valami a pénzéért, de nem zavar, hogy ettől prostiszintre süllyedsz.


Ki vagy te, hogy pénzért megvehessenek?


Kicsit több önbecsülést könyörgöm. Ha ő ajánlotta fel, hogy fizet, az az ő dolga, nem tartozol érte semmivel.

2017. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt szokták megbánni!!!Hívd meg valahová,amit Te fizetsz,így megnyugszik a lelkiismereted.Azután engedjétek el egymást!
2017. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

😂 meghívott pàr kólára ès te úgy èrzed, akkor szèt kell raknod a lábad???

Igazad lehet, ha qrva vagy!

Mennyi a tarifa nàlad? Vacsi? Vagy màr a bamibi is elèg egy kis szopáshoz?

2017. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik megyében volt ez?
2017. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!