Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöjjek a viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek a viszonzatlan régi szerelmemmel, aki hirtelen elkezdett érdeklődni irántam?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt nagyon odavoltam a lányért, akivel jó ideje barátok voltunk, de akkor egy többéves se veled se nélküled kapcsolatban volt. Az akkori párja egy magas jóképű szőke férfi volt, de folyamatosan megalázta, és többször meg is verte.


Én az a tipikus tutyimutyi semmilyen, átlagos nice guy voltam. nem az a passzív aggresszív siránkozós fajta, de például minimális önbizalmam volt, introvertált, hasonlók... De úgy éreztem, hogy nagyon sokmindenben hasonlítunk, rengeteget beszélgettünk, úgy éreztem, hogy a lelki társam.


Próbáltam közelíteni felé, és összejönni vele, amikor már nagyon a vége felé járt kapcsolatuk, de mondta, hogy nem bír csak úgy kilépni egy ilyen hosszú kapcsolatban. Aztán megismert egy másik jóképű , magas srácot, és azonnal otthagyta a régi exét. Ezen nagyon kiakdtam, de nem csináltam belőle hisztit, magamban tartottam. Megkérdeztem, hogy miét, azt mondta, hogy egyszerűen nincs köztünk kémia. Egyre kevesebbet beszélt velem, távolságtartó lett velem.


Viszont ugyanígy alakult ez a kapcsoalta is. Erről a srácról is kiderült, hogy agresszív, és gyakran elpattan nála a húr, és nem kellett sok, hogy nagyon lekezelően bánjon a barátnőjével. Eltelt másfél év, és vagy 4x szakítottak az elmúlt 1-2 hónapban. Az egyiki lyen esetnél, már hetek óta nem nagyon szólt hozzám a lány, majd rámírt, hogy hiányzok, és jó lenne megint annyit beszélni mint régen. Pár mondat után kiderült, hogy részeg, és épp akkor dobta ki a csávó. Mondta, hogy teljesen kiborult mikor mondta a csávó, hogy tuti biztos, hogy nem fogja soha megkérni a kezét.


Azóta találkoztunk többször is, és folyamatosan célozgat rá, hogy össze kellene jönnünk, régen mennyire összeillettünk. A napokban áthívott magához aludni, filmezni, amire eddig nem volt példa.


De nagyon bennem van, hogy csak kényszerből viselkedik így velem. Amióta ismerem, az elmúlt 10 évben kb nem volt egyedül egy hónapot sem, még mindig a szüleivel él, és nagyon nem önálló, a fiatalkori álmai, mind sorra meghiusultak, vagy nem akaródznak összejönni. A környezetünkben, így 30 felé sorra jegyzik el a lányokat, vagy házasodnak meg, és úgy érzem ez is egy nyomásként van rajat, és én csak egy biztonságos választás vagyok a csalódások után, van lakásom, ha nem is vagyok gazdag, de anyagilag is egész jól állok, végig rendes voltam vele, és szeretem.


Én bár odavagyok érte, de mindig arról álmodtam, hogy a párom is hasonlóan érezzen irántam. És nem hiszem, hogy hirtelen, így megváltoznának a dolgok, vagy a kémia, egyszerűen csak belefáradt a párkeresésbe. Vagy ez az egész vágyálom csak illúzió, és tündérmese?


Volt már valaki hasonló cipőben? Mi lett a vége? Ki mit tenne a helyemben?



2016. dec. 23. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jönnék össze vele a helyedben. Nekem ez a "ha nincs ló, jó a szamár is" esetnek tűnik, ott lenne bennem, hogy biztos csak addig marad velem, amíg nem talál egy másikat, aki jobban bejön neki.

22/F

2016. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van/volt egy régi nagy szerelmem és mindenféleképpen örülnék ha meginn érdeklődne.
2016. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Én megemberelném magam. Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt ilyen drasztikusan meg tud változni valaki. Elbeszélgetnék vele, nem teljesen kizárva annak a lehetőségét, hogy esetleg mégis, de alapvetően rákérdezni, hogy most miért akar összejönni veled, ha eddig nem akart. Szerintem jól látod a helyzetet, te lennél a biztonságos langyos víz, aki nem veri, tetőt ad a feje fölé, esetleg meg is kéri a kezét, és felneveli a zabigyerekeit. Szóval, én fenntartásokkal kezelném, és nagyon-nagyon sok beszélgetés előzné meg a végső döntést.
2016. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi féle kép ne menj bele ebbe.

Most gondolom nincs senki a láthatáron így jó vagy te is hogy ne legyen egyedűl és pátyolgasd a lelkét. Amikor ott volt a lehetőség hogy össze gyertek ő mást választott. Nincs ló jó a szamár is dolog ez szerintem.

Biztos rossz mert régi szerelmed viszont te is látod szerintem mi van a dolgok mögött.

Fontold meg, viszont ha úgy döntesz hogy bele vágsz igen csak bizonyítania kéne hogy komolyan szeretne tèged ( ne szexel ).

2016. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Rendbe szeded és 2 hónap múlva lelép egy megint csak magas jóképű faszival. Már ha lelép és nem megcsal egész életedben.


Mondj le róla. Ő sosem lesz a tied. Egész életedben egy balek lennél hogyha belemennél. Nem éri meg.

2016. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon úgy tűnik, hogy csak kapaszkodni akar valakibe. Aztán, ha lesz jobb, lelép. Nem jönnék össze vele. Te hány éves vagy? Ha annyira összeillettetek volna régen is, nem mentetek volna külön. Erről ennyit.
2016. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ő az aki felcsináltatja magát egy gén ügyileg hibátlan egyeddel, és te a balek aki felneveli a kölykét.
2016. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy boldogok lesztek. Lehet, hogy soha nem hagy el és nem csal meg.


Viszont neked ez elég? Nem fog zavarni egy életen át, hogy soha nem voltál te az első?

2016. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben valami ilyesmit mondanék:

"Nézd. Elég régóta ismerjük egymást, de te többször is visszautasítottál más férfiak miatt. Ezzel nagyon megbántottál engem régebben. Mit érzel pontosan irántam? Döntsd el, hogy komolyan gondolod-e velem, vagy sem."


Nem szabad neki kiskapukat hagyni, mert csúnyán ráfázhatsz! Légy észnél! Sok sikert!

28/nő

2016. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#1: sajnos én is így érzem

#6: 28 éves

#8: nem az zavarna, hogy nem én voltam neki az első, hanem, úgy érzem, hogy nem én vagyok neki az "igazi", hanem csak egy "elég jó"


ő 26 éves, és az egyik barátom szerint ebben a korban már a nők elkezdenek hosszú távra gondolkodni, és "lenyugodni", és már nem a macsó rosszfiúk után rohangásznak.

2016. dec. 23. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!