Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves koromban hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves koromban hirtelen nőttek meg a melleim, de nem azok a hű de feszesek, lógnak. Emiatt nem merek járni senkivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ciki,de muszáj leírnom a gondomat. Elsősorban azok segítségét várom,akiknek szintén van ilyen problémájuk. 14 éves koromban hirtelen nőttek meg a melleim,és emiatt nem azok a hú,de feszesek-lógnak.Ez engem nagyon zavar.Most 16 és fél vok, és emiatt nem is merek járni senkivel...Nem szeretem magam.
2007. nov. 23. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hírtelen nőttek meg annakidején a melleim,nekem is lógnak.12éves korom óta élek ezzel a "problémával".Csak szépség hiba...bár emlékszem egy ideig elvette a kedvem a szexuális kiváncsiságtól,amikor az első próbálkozás után azt kaptam a pasitól,h de lógós és puha a melled...

Aztán eltelt pár év,h nem szívesen vetkőztem le fiú előtt.Majd gimi vége felé lett egy barátom.Ő meg nem a melleim miatt szeretett,bár vele sem a testiség votl az elsődleges a kapcsolatunkban,mindketten gátlásosak voltunk,és ezért is volt szép,ah lassan hónapok alatt bontakozott ki ez az egész.Emellett a fiú mellett jöttem rá,h ez csak egy kis szépséghiba,és nem én vagyok a rút kiskacsa.

Egyetem alatt aztán beláttam,h ennek semmi értelme.(Sőt találkoztam olyannak,akinek az ilyen mell tetszett,és mivel nem volt sok szexuális kapcsolatom,ezért gyanítom,h nem ő az egyetlen az országban.)Most már vőlegényem van és várjuk az első gyermeünket.Ő mondta így: "Ha a melleid miatt lennék veled,akkor az első éjszaka után elhagytalak volna."Ezt valamikor akkor mondta,amikor éppen rámjött,h csúnyák a melleim.Nem hazadutt,h szép,őszintén bevallottam,h nem egy szépségideál a mellem,de ő így is szeret.

Próbáld meg elfogadni magad,máshogy nem fog menni.Meg ha barátot keresel ne egy olyan minden csajt a dákómra tűzök típus legyen,mert az biz csak megbánt.

2007. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szióka! Én szokszor olvastam már olyat, hogy testmozgással, pontosabban a mellizom erősítésével feszesebbek lesznek a mellek.

Nem vagyok túl járatos a témában, de hátha segít! meg ezeket a hozzászóvlások találtam, ami a mellfeszesség témakörhöz tartozik:


Én már hosszú évek óta a zuhanyozás alkalmával egy masszírozókesztyűvel alaposan átmasszírozom a melleimet,alulról felfelé irányuló körkörös mozdulatokkal. Tusolás után gondosan bekenem testápolóval. Persze nem egyik napról a másikra lesz feszesebb ettől a mell, de higgyétek el megéri!


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: 2006-11-17 17:16


A váltóvizes zuhany is sokat segít!


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: 2006-11-17 17:17


Tornagyakorlatok:

- Földön hanyatt fekvés, súlyzó vagy ásványvizes palack a kézbe, oldalra nyitás nyújtott karral, aztán zár.

- Ugyanígy a földön fekve félig hajlított összezárt kar emel a fej mögé a földig, majd vissza.

- Aztán még mindig hanyatt fekve kezek a fej felett (mögött), pár cm-re a földtől, és felváltva emelgetni, de közel a földhöz!

- Női fekvőtámasz

- Tenyereket összeteszed, és erősen összenyomod. Az ujjak nézzenek előre, aztán lefelé, majd felfelé.

- Törölköző két végét megfogod, jó erősen meghúzod, majd ellazítod.


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: 2006-11-17 17:18



Remélem tudtam segíteni valamit...

2007. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasikat nagyon nem érdekli, hogy lógnak a melleid vagy sem.

Melltartóban amúgy sem látszik.

Mire pedig a szexre kerül a sor, senkit nem fog érdekelni.

2007. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!