Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó csajozós dumák németül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajozós dumák németül?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 23:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hát de most nem?:D

amúgy én igen:P

2010. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Deine Augen sind Wunderschön,und ich immer träumen sich

Aber ängste wie du,nicht möchte mich...

remélem tetszik:)

nyugi ez nem csúnya">ennek a vkinek kis nyelvtan hibaja van :)

kijavitom :)

Deine Augen sind wunderschön,und ich träume immer von deinen Augen.

azt az ängste-set n ertem :D

igy ahogy levan irva:"Aber ängste wie du,nicht möchte mich...">ez azt jelenti magyarul h : de félelem,mint te,nem szeretni engem..

ööö haha...

16/L megint T. ^.^

2010. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
szerintem az angst az félelemet jelent.
2010. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Te szemeid gyönyörűek és mindig álmokat látok és felék attól hogy te engem nem szeretnél

De lehet az is hogy a A gyönyörűszemedtől almokat láttok de félek tőle hogy te nem szettnél


Szerintem ezt akarta jelenteni de utolsó előttinek is igaz lehet de am tudok én is egyet

Egyet úgy írom ahogy kikel ejteni

Gejle titten ich víll fikken

2010. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
T. vagyok,aki kijavitotta a nyelvtanhibásat!persze hogy nekem van igazam,Bécsben élek,itt tanulok már 2éve aktivan németet vagyis ugy tanulom a tantárgyakat németül,talán tudok már ennyit :P
2010. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
meg is látszik T hogy bécsi stílust rendesen átvetted elég jó hírük van amúgy bécsieknek Ausztriába én Burgenlandban élek és ha valaki bunkó mindig azt kérdezik He bist ein Weiner?
2011. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
am T. ha annyira pontos akarsz lenni akk ugy irtad volna hogy möchtest du mit mir einen Kaffee trinken...:D;)
2011. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!