Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolhatta meg magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatta meg magát a lány?

Figyelt kérdés

Első találkozásunkkor, beszélgetésünkkor azt mondta, közel kerültünk egymáshoz, és százszor átgondolta azt a napot, azóta is bele remeg. Akkor nem akart volna szombatig várni, hogy összefussunk megint a szórakozóhelyen... úgyhogy volt egy találkozó, 3 napra rá egy másik.

Az első után hajnali kettőkor irt rám, hogy nem tud aludni.

Minden testi kontaktot, érintést, simogatást engedett. Úgy tűnt, élvezte.

Ma viszont azt irta, hogy jól érezte magát, de nem érezte az utolsó találkozón azt, amit először, majd elköszönt. Viszont a találkozásra hívást nem utasította el.

Most nem tudom, mit tegyek. Mit tehetek? Nyomuljak erősebben?


2017. aug. 21. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi alapjan fizikalisan vonzodik hozzad, de a szemelyiseged nem jott be neki.
2017. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd, felesleges nyonulnod,elmúlt neki a hirtelen láng
2017. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak taktika nem? Lehet arra vagyik, hogy tenyleg erosebben nyomulj. Ha meg nem, attol meg megprobalhatod, akkor biztosan ki fog derulni.
2017. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
remélem, hogy ez utóbbi, és "csak" csalódott. Mert azt ki tudom magyarázni. De tényleg olyanokat írt, hogy nem hiszem el, hogy csak úgy ennyit ir egyszercsak, és kész...
2017. aug. 21. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Sz.rd le, ne keresd. Lehet kaparni fog, de a lényeg érezze, hogy lesz.rod.
2017. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem taktika volt
2017. aug. 22. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Te sokat küzdöttél mire randizott veled???? Szerintem aki szembejön az elbűvöli.... könnyen jön könnyen megy. Nem hirtelen szakít de ez a " parázs maradt láng helyett" előkészülete a kihúnyt szerelem szövegnek. Valaki eggyel több bókot mondott neki mint te
2017. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dehogy küzdöttem a randikért. De az utolsó találkozonkkor igen, elmondtam hogy szeretném folytatni, és ha van valami gond, szeretném megoldani. De azt mondta, van annyi tapasztalata, hogy tudja kivel illik össze, kivel nem
2017. aug. 26. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!