Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar tőlem? Megismertem 1 lányt össze akartam vele jönni de ő akkor nem akart belemenni hosszú távú kapcsolatba ez, így oké én megértetem nem is, találkoztunk már pár hónap óta.

Figyelt kérdés
De mostanában látott több lánnyal és múltkor ősze futottunk és elhívtam buliba, de engemet már nem nagyon érdekel és 1 szer csak oda bujt hozzám, hogy öleljem át de ezt többször is meg tette mi ért?
2008. okt. 19. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor döbbent rá, hogy elveszthet téged és nem vársz rá, mikor más lányokkal látott.

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne hitegesd. Te akartál tőle valamit, ő meg akkor nem. Most meg te nem akarsz semmit.

Csak akkor kezdj bele kapcsolatba, ha tényleg szeretnél vele lenni.

famerilla.

2008. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal, hogy elhívtad buliba, ő azt hitte, hogy ez is egyfajta kezdeményezés. Próbáljátok megismerni egymást, nem kell mindjárt "járni", beszélgessetek, aztán hátha kiderül, hogy lehet ebből valami! Ne játszd túl a férfiúi sértettséget, csak mert egyszer visszautasított. Lehet, hogy most másképp gondolja.
2008. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!