Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben élek és akárhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben élek és akárhogy próbálkozom nem találok párt magamnak. Debrecenben hol lehetne ismerkedni olyan emberekkel akik szintén párt keresnek maguknak? 25/F

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nég, ha egy pár ezres településen laknál, megérteném, de egy 200.000-es Debrecenben...
2017. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat szerintem ha az embernek nincs olyan baráti köre tényleg baromi nehez itt ismerkedni. Nekem a bátyám lassan 30, jó pasinak mondják es hiaba járt minden hetvegen ertelmes helyekre, koncertekre, csak ilyen egyejszakas csajok jottek ossze neki. Szoval nem tudom. Ilyen kis p*csakat barmelyik kocsmaban vagy barban ossze lehet szedni hetvegen szerintem, de normális csajokat tippem sincs hogy hol.En a helyedben elköltöznék (bar amugy is el akarok :D).

21L

2017. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Hová fogsz költözni?

Debrecen amúgy nem olyan kis város, csak talál valakit a kérdező.

2017. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kiülős helyeken pl: halközben: mokka, maszek..divino. Vagy szórakozóhelyek: mickeyz, hall, satdionnál sokan futnak, békás tó körnékén ismerkedni.

Miért ne lehetne normális lányokat találni szórakozó és kiülős helyeken csak ribiket?

Normális 23 éves nő vagyok járok szórakozni kikapcsolódni és szoktam ott ismerkedni és nem vagyok ribi. Nehéz párt találni főleg ha nincsenek olyan ismerőseid és nem vagy tagja egy-egy nagyobb baráti társaságnak.

2017. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pesti egyetemre szeretnék menni majd egy év múlva. Persze nem az ismerkedés miatt:) Csak nekem nem jön be egyebkent sem Debrecen. Alvó városnak is mondják.

Persze ha itt kene maradnom es part talalnom akkor a sulin, a hetvegi szorakozason kivul talan ilyen-olyan rendezvenyekre mennék el. Pl. most egy viszonylag új helynek lesz egy zartkoru kis kertipartija, ahova regisztracio utan barki mehet. Ott es ehhez hasonlo helyeken biztos lehet ismerkedni :) Csak meg kell találni az érdeklődési körhöz passzoló programokat.

2017. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El tudnád küldeni a helynek a nevét és hogy hol kell regisztrálni barátnőimmel már annyira mennénk egy ilyen helyre. :)
2017. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ismerkedni, mivel minden debreceni nő foglalt. Többnyire négerekkel dugnak.
2017. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!