Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt mindenki, hogy nekem nagyon könnyű párt találni? (teljesen átlagos 20-on éves férfi vagyok)

Figyelt kérdés

Testalkatra magas vagyok, inkább vékony, de izom is van rajtam, összességében semmi extra. Az arcomat mondjuk helyesnek szokták mondani.

Belsőre nem tudnék így hirtelen semmi kiemelkedőt mondani, nyugodt típusnak mondanám magam, szeretek társasági programokra járni, jókat enni, utazgatni, színházba menni, sportolni(pl futni,kondizni, síelni,szörfözni) stb.

Van 2 diplomám, amik egymásra épültek, most szereztem meg a másodikat, közben melóztam is, amit most is csinálok, amíg nem találok szakmabeli munkát. Illetve arra gyűjtöttem, hogy beindítsak egy vállalkozást, ami ha minden jól megy hamarosan össze is fog jönni.

Szüleim gazdagok, de én nem tartom magam annak, mert tőlük függetlenül szeretnék boldogulni. Amíg élveztem a támogatásukat elég sok luxust megengedhettem magamnak, igazából ők most is minden további nélkül megadnának nekem mindent, de inkább úgy döntöttem, hogy a magam erejéből fogok megélni és egyelőre ez sikerül is.

Sokan azt a butaságot gondolják, hogy a nőknek a gazdag fiúk kellenek. Tapasztalataim szerint viszont ez egyáltalán nem fontos szempont számukra.


2017. júl. 12. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt a "mindenkit".
2017. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, azért velem szemben te előnyből indulsz a lányoknál, nagyon is. De ahogy kivettem az írásodból, nem vagy elszállva magadtól, ezért lehet az, hogy nehéz neked a társkeresés.
2017. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg mondjuk az is hozzátartozik, hogy csak olyannal jönnék össze, akivel tényleg egy hullámhosszon vagyunk.

Csak azért, hogy legyen egy párom, nem fogok összejönni valakivel. Szenvedés lenne számomra olyannal kapcsolatban lenni,akit nem szeretek.

2017. júl. 12. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor te átérzed a nők helyzetét.

Most már van párom, de nagyon-nagyon sokáig nem volt, nem kellettem a fiúknak. Persze mindenki a fejemhez vágta, hogy biztos van 1000 udvarlóm (nem volt egy sem), csak mindenkit elutasítok, mert magasak az elvárásaim. Azt hitték, nekem könnyű.


Igazából nem kell velük törődni. :) Örülj, hogy sikeres ember vagy, a szerelem meg rád talál előbb-utóbb. :)


21/L

2017. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó két mondatot próbáld az itteni fröcsögő férfiaknak elmagyarázni, mert ha én nőként írom, hogy nem az érdekel, ki milyen kocsit tud virítani, akkor kapom a megjegyzéseket, hogy ők jobban tudják.

22/L

2017. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!