Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazatok van hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazatok van hogy a magyar nők extra válogatósak, mert ebben a videóban a párok legalább felénél azt érzem, szép lány van olyan sráccal, akivel sosem randiznék. Szerintetek?

2017. aug. 24. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Most tekintsünk el attól, hogy a koruk miatt ki van lőve nekem az összes srác, mert hozzám képest kisfiúk. Azt nem mondanám, hogy anno fiatalként egyiket se piszkáltam volna meg bottal se, de hogy szinte az összes videóban a lány sokkal szebb, mint a srác, az is tuti. Ennyit erről, hogy "jaj, minden lánynak a top10-es bika kell".
2017. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Videóra visszatérve:


Nem válogatós vagy, hanem felszínes. Szép lány lehet

számodra nem vonzó sráccal, de tudod, hogy a videóban

szereplő lány mi alapján választotta a srácot?


Magamból kiindulva, nem vagyok egy Adonis. De olyan

barátnőim is voltak, akiket mintha a címlapról sza-

lajtottak volna. De olyan is, akit más bottal nem

piszkálna. Nekem fontosabb maga a nő, az egyéniség.


De ellenpéldaként vannak olyan férfiak is, akik hatá-

rozottan jóképüek, leveszik a nőket a lábukról pilla-

natok alatt, viszont emberileg egy hulladékok. Nők is

vannak ilyenek.


De ezek mind csak egy adott szempont alapján történő

válogatás.. Nincs sok értelme. Az embert kell nézni :)

2017. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jó, oké, vettem mindhárom választ. :) Mondjuk az utolsó szövege úgy volt tagolva, mintha egy költő veszett volna el benned. :D
2017. aug. 24. 16:01
 14/19 anonim ***** válasza:

Köszi, jó rég elveszett, már a régészek is rámozdultak :)


Egyébként meg sorry, ilyen vagyok :D

2017. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egy kis válasz a kérdezőnek.

A témával foglalkozom valamint a szakmásságom is hozzá köthető.

Én sosem tudtam elképzelni az életem hogy mosogassak , elégítsem ki folyamatosan az intim részeit a páromnak, valamint ebből adódóan a végén előjött belőlem a feminista hajlam is..

Életem során 2x jártam Pekingben, 1x taiwanon.

Amit észrevettem hogy a nyugati morál és a keleti morál teljesen különböző.

Keleten ha egy nőnek fiú barátja van, és ha esetleg a volt cimborák többször látogatni akarják őket, akkor őket ez nem zavarja (bármint a két szerelmes párt) , ugyanis olyankor ebédelnek vagy ahhozhasonló összejövetel.

Viszont életem során próbáltam az embereket rábíztatni arra , hogy ne az európai morált hanem a távol keleti morált hasznosítsák.

Nem hinném hogy egy nőnek az lenne a szerepe, (lásd európai, és nincs különösebb bajom az európaiakkal), de elég undorító mikor a férfi megaláztatja orálisan többször a nőt, a nő meg ezt vagy hagyja mert tudja h ugy sem találna érettebb pasit a környéken, vagy a nő egyszerűen normálisnak tartja ezt, gondolja minden pasi ilyen gyerekeszű és kanos..

A válaszom az hogy nem.

Ha távol-keleti a párod akkor teljesen más a viszony.. Sokkal kedvesebb és becsül téged, valamint meggyőződésem hogy a száj nem azért van hogy az urunkat kielégítsük, hanem hogy együnk és levegőt vegyünk olykor.... Acceptálom a természetes szexet, de az orálisat már nem... Sajnálom ez van.. Ezenkívül pekingi szokás, hát nem mondanám szokásnak, csak megfigyeltem, hogy ha van 2 szerelmes pár, akkor a barátnőnek nyugodtan lehet több fiú barátja, mert teljesen más a felfogás... Nálunk ha így lenne, akkor a pasi folyton féltékeny lenne az asszonyával kapcsolatban... Viszont ott teljesen normális hogy a már foglalt hölgynek vannak fiú barátai.. Ott nem lesz emiatt vérrontás vagy veszekedés, mert ott ilyen helyzetben nincs megcsaládosdi, tehát ott a nőnek a fiú barát az tényleg csak a fiú barát.. Ezenkívül 3 éve élek pekingi barátommal (mindketten 32 évesek vagyunk) és nagyon szeretjük egymást, sosem akartam európai férfit, számomra undorítóak, hűtlenek akár csak az itteni hölgyek..

Viszont változni mindig lehet, ezt ajánlom minden itteninek, ha nem folytatná európa amit most csinál, akkor nem neveznének minket dekadensnek.. (hanyatlónak visszaesőnek stb)

2017. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A legrosszabb ***** válasza:
Mi ez a ratyi videó?
2017. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A magyar nők nem extravalogatosak. Egy kaliforniai lány szóba sem allna egy magyar faszival, ha nem Andy Vajna minimum. Ez a videó nem az élet. Semmi köze a valósághoz.
2017. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Amerikai propaganda video, minden ami ott van varazslatos, de nem latjak mi folyik mas orszagokban.

Keverék és rasszista térség.

2017. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A magyar nő a legmocskosabb legválogatóbbb leghazugabb
2017. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!