Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok erőszakos sráccal ezek után?

Figyelt kérdés
van egy pasi aki udvarol nekem, ès most lett vège egy hosszabb kapcsolatomnak, nem akarok fejest ugrani hirtelen semmibe de ismerkedek mert talán könnyebb. a lènyeg az hogy a múltkor felmentem a sráchoz, ès kissè ijesztő volt amit csinált, lefogott az ágyon ès csókolgatott stb. de szólram neki , hogy ezt mèg így nem kène, de nem engedett el, ès csak mosolygott rajtam, már szinte fájt is ahogy lefogott, ès kezdtem tènyleg beparázni. szerintetek ezt csak amolyan fètisből csinálta, vagy ...hát remèlem nem csinálna olyat igaziból?! nem tudom eldönteni
2017. jún. 13. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha olyat csinálna igazából, ahogy te mondod, akkor nem áll meg nyilván lefogásnál és csókolgatásnál. Ezt tőle kéne megkérdezned, de ha túl sok, az sem baj. Nem kell vele lenned.

30/f

2017. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Én megszakítanám a kapcsolatot, nem feltétlen azért, mert hátha megeröszakol legközelebb, hanem mert nem vette figyelembe, hogy neked nem tetszik az, amit csinál.

Egy kapcsolatnál ugyanis alapvetö dolog, hogy senkit nem kényszeríthet a másik olyanra, amit nem szeretne, és ez akár lehet egyfajta símogatás, puszi vagy akár szövegelés is.

Mivel a te érzéseiddel nem törödött, ezért ez csak rosszabb lesz idövel-

2017. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy újra találkoznék vele. Fuss!
2017. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Legyen mar eszed. Vagy megvarod, hogy megeroszakoljon?
2017. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Dehogy talalkoznek...
2017. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Az erőszakos embereket nemtől függetlenül utálom.

Teljesen egyértelmű, hogy ilyen pasival többet szóba nem állnék!

Nem is értem, hogy születhet erről kérdés, ha neked sem tetszik az ilyen viselkedés?

Ha meg tetszik, akkor meg azért nem értem!

2017. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván azért kérdezed, mert te találkoznál vele, hiszen megmutatta neked milyen vonzó domináns hím, és beindította benned a "micsoda FÉÉÉRRFIII!" ösztönt. Szürke 255 árnyalata :D


Nyugodtan találkozz vele, hiszen tetszik neked, de ne sírdogálj akkor ha esetleg összever, hogy "milyen erőszakosak a férfiak", majd amikor valaki tenni akar érted valamit visszamész a boxoló pasidhoz "de azért ő szereet engem" és a többi szöveggel.

2017. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"van egy pasi aki udvarol nekem, ès most lett vège egy hosszabb kapcsolatomnak"


"...a múltkor felmentem a sráchoz,..."


Mi a fenéért mész fel egy alig ismert pasi lakására és fekszel le egyből? ... mert gondolom az ágyon nem párnacsatát játszottatok!

Örülj, hogy ennyivel megúsztad!

2017. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

örüljek hogy ennyivel megúsztam? mièrt az alap hogy ha felmegyek egy pasihoz ès leülök az ágyra akkor meg kell erőszakolni?


beszèlgettünk dumáltunk ès közbe leültem az ágyra, most ebben mi a durva?


smároltunk kèsőbb, ez is okè volt, csak amikor már lefogott ès elkezdett beindulni akkor èreztem hogy igazából azt csinál velem amit akar mert nem ereszt, ès kiszolgáltatott helyzetben vagyok ....ettől megijedtem

2017. jún. 13. 16:06
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

1., Igaza van a 8-asnak!

2., Ha felmész a pasihoz, aki nem a baráti barátod, akkor evidens, hogy dugni mész.

3., Leülsz az ágyra (más ülőalkalmatosság nem volt az egész lakásban), tehát provokálod

4., Nekiállsz vele smárolni, felizgatod.

5., A hapsi beindul és saját habitusa szerint "neked állt"

6., Megerőszakolt? Nem!

Valóban örülj, hogy ennyivel megúsztad!

Vannak pasik, akiket ha felcukkolsz és utána játszod a szüzet, megraktak volna, ... minden szempontból.

Magadnak keresed a bajt és aztán csodálkozol,... vagy legalábbis úgy teszel!

Teljes mértékben te vagy a hibás!

2017. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!