Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb haveromat zavarná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haveromat zavarná ha az egyik barátjával (lány) járnék?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb haveromnak van egy lány barátja, akivel már régebb óta ismerik egymást és nagyon jóban vannak. Most én is megismertem ezt a lányt és hát én lehet szeretném ha több lenne belőle. :)

Szóval kérdés mennyire furcsa ez a helyzet, illetve zavarhatja-e ez a haveromat. :) (Akinek amúgy van barátnője)

18/F



2017. aug. 27. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ketlem, de ha baratok vagytok, miert nem beszelitek meg?
2017. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy nem plátói szerelem,csak barátság a barátod részéről?? Ha csak barátság,elsűlhet úgyis,hogy örűl hogy egy általa normálisnak tartott lánnyal vagy, másik eset van sok fiú barátom de van amelyiket nem tanácsolnám kapcsolatra lány barátomnak (félremenős fajta,ahogy beszél a lányokról....),harmadik eset úgy érezheti 2őt barátot veszít egy csapásra.
2017. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Add meg a haverod elérhetőségét és megkérdezem tőle.
2017. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a legjobb haverjának csak elmondta volna, hogyha többet érezne a csaj iránt, más esetben meg nem hiszem, hogy zavarná. De azért rákérdezhetsz.
2017. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (a feleteknek :D)

Még régebben mondta, hogy nem érez többet iránta, szóval szerintem ettől nem kell tartanom. Amúgy mostanában nagyon a barátnőjével van elfoglalva, inkább ő hanyagolja a barátait. :D

2017. aug. 27. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:

"szóval szerintem ettől nem kell tartanom"


Szerintem csak ez lehet a dologban, semmi mas.

2017. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek mégegyszer, de ez bukta. A csaj lerázott... :D :'(
2017. aug. 28. 00:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Szabni rà!! Én sokszor jàrtam úgy nem mertem lépni vagy halogatram vagy.....lényeg meg se próbáltam. Ha nemet mond a lány is kb ìgy lennénk mint most vagyunk.
2017. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!