Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés az, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az, amikor valakivel nem jön össze egy lány, hanem inkább az illető legjobb barátjával?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen valakivel? Ilyenkor megszakad a barátság két ember között?

2015. jún. 11. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Voltam, én.

Úgy tudom egy ideig távolságot tartottak, aztán megint jóba lettek később valamikor, miután szakítottam vele.

Közben a kapcsolat alatt aki először udvarolt, mondott ezt azt az akkori páromról (aki ugye a haverja volt, akivel én összejöttem), hogy miket beszélt a hátam mögött. Nem tudtam eldönteni, hogy igaz e, de hajlottam rá végülis, mert átvert a barátom akkora már egyszer kétszer. Aki először udvarolt, őt kedvesnek tartottam, szerintem ő természetileg jobb, a haverja meg egy kétszinű ember volt amire csak később jöttem rá.


Én letisztáztam az elsőszámúval, hogy csak barátilag. Csak utána ismerkedtem össze a haverjával. Csak látásból ismertem, mégis rosszul éreztem magam kicsit, hogy a haverjával meg összejöttem.

2015. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!