Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után csók? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után csók? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves lány és 19 éves fiú esete, akik találkoztak már párszor élőben, egy gólyatábort végig buliztak, tök jót tudnak beszélgetni, a fiúnak bejön a csajszi nagyon és úgy veszi észre, hogy ő sem közömbös a lánynak. Nemsokára lesz az első randijuk. Szerintetek a srác bepróbálkozhat?

2017. aug. 27. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán
2017. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, próbálkozz be! De miért külső megfigyelőként írod le a sztorit?
2017. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Bocsi, ha valakit zavar.
2017. aug. 27. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha már a randi előtt is voltak közös élmények és minden jó, meg a randin is jó a hangulat akkor nem tartom akadálynak a csókot. Én is első randin csókoltam meg a csajt akinek udvaroltam, előtte találkoztunk már úgy hogy véletlen futottunk össze, meg sokat írogattunk egymásnak, video chateltünk. A csók is úgy alakult hogy randi után ki kísértem a buszmegállóba ahonnan indult a járat és amikor indulás előtt pár perccel nyitotta sofőr az ajtókat és szólt hogy már fel lehet szállni akkor a csaj elköszönt tőlem, két puszi az arcra, ezzel kezdtünk de a második puszinál nem fordítottam a fejem oldalra és szájra sikerült a puszi, akkor néztünk egymásra, mert mindketten zavarba jöttünk aztán utána volt rendes csók, amit én kezdeményeztem, de a csaj meg visszacsókolt.

Az hogy nem jöttünk össze az nem ennek köszönhető mert utána még randiztunk sokszor és csókolóztunk meg szex is volt köztünk, de a csaj nem tudta eldönteni mit akar mert az ex pasija folyton kereste őt, és ez a csajnak sem volt ellenére hogy beszélgettek, meg találkoztak. Mivel nem tudtuk még akkor eldönteni hogy most együtt vagyunk-e vagy sem, én szerelmes voltam már belé, de a csaj még nem érzett irántam erős szerelmet, és akkor mondta hogy egyenlőre jegeljük a témát, ne is találkozzunk egy ideig, aztán pár nappal később írt hogy sajnálja de megbeszélték exével a dolgokat és rájött hogy még őt szereti igazán, és tiszta szívből, írta hogy ne haragudjak rá, de nem akar velem összejönni mert irántam még nem érez igazán semmit, csak jól érezte magát amit eddig töltöttünk, azt szépen megköszönte és mondta hogy saját érdekünkben hogy ne legyen nehéz ez a "szakítás" szakítsunk meg minden kapcsolatot egymás közt. Akkor törölt ismerősei közül, és mindenhonnan letiltott.


Korrekten leírta legalább a döntését amit értékelek, de akkor is valamennyire sértőnek néztem ezt hogy így elintézte a dolgot. Persze véletlenül találkoztunk pár hét után és akkor élőbe is megbeszéltük. Rendes volt a csaj, mert lehető legkorrektebben állt a dolgokhoz és vigasztalt, de mondta hogy nem akar engem becsapni és saját magát sem az érzéseivel, eddig azért volt velem mert nagyon kedvelt és remélte hogy kialakul köztünk valami, de nem így lett és nem akarta tovább húzni nehogy még rosszabb legyen. Ezt élőben mondta amikor megbeszéltük.

Azóta ha összefutunk valahol ami előszokott fordulni, köszönünk egymásnak néhány szóváltás van köztünk és ennyi. Annak örülök hogy így szóba áll velem, meg tekintettel van rám, de annak nem hogy már hosszabban nem akar beszélgetni.

2017. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:
100%
He a lany tudja, hogy ez egy randi akkor igen.
2017. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan randira hívtam.
2017. aug. 28. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!