Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem interneten egy pasival, először csak írtunk utána beszéltünk telefonon is. Nagyon jófej volt, és érdeklődött utánam. Pár nappal később megtörtént a találkozó is az egész nap nagyon jó volt, nagyon sokat beszélgettünk. A randi végén pedig csókolóztunk, többször is. Láttam rajta,hogy élvezi folyamatosan azt mondta,hogy nagyon jó illatom van utána pedig úgy váltunk el,hogy erősen megöleltük egymást és megbeszéltük a következő randit csak hogy viszont azóta nem nagyon keres, mindig én írok neki, és csak arra válaszol amit én kérdezek tőle, meg sem kérdezi egyáltalán,hogy hogy vagyok,vagy mit csinálok. Szerintetek hagynom kéne ezt az egészet, vagy láttok benne még valami esélyt?

2017. júl. 30. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a következő tali?
2017. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt beszéltük meg,hogy egy hét múlva...
2017. júl. 30. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kicsit hanyagolni. Ha nem érdeklődik felőled, kár futnod egy olyan busz után, ami nem vesz fel... :/
2017. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonloan jartam az egyik emberkevel.Februarban ismertem meg egy szamomra borzalmasan vonzo pasit,2szer talalkoztunk szemelyesen,az agyban nagyon jo volt vele,meleg kapcsolatrol van itt szo de ez sztem lenyegtelen.Utana meg folyton rairtam,parszor kerestem telefonon de nem vette fel.Elkovettem azt a hibat hogy csak en kerestem ot,sajnos bele szerettem az erzelmeim nem tudtam kontrolalni,fekezni magam.Mar rajottem nem szabad senki utan futni,hagyni kell a dolgokat maguktol forjanak ki.Minel jobban futsz valaki utan annal kevesbbe ered utol, ezt en is megtapasztaltam.Tudom nehez vissza tartani magad,de sajnos nincs mas valasztasod,probald meg hanyagolni,akkor valsz erdekesse szamara
2017. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálok egy kis szünetet tartani,és utána meglátom mi lesz. Köszönöm a tanácsokat!
2017. júl. 31. 07:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, volt csók stb. Nagy vonzalom, lattam rajta is, aztán beszélgetünk es ahogy en elkezdtem tényleg mélyebben megkedvelni (tán megszeretni?), Ő úgy kezdett távolodni. Bar koztunk sajna vagy egy jó nagy távolság, bar nem az a problema, hanem inkabb mindketten nagyon elfoglaltak vagyunk. Nem is tudnank hetekig talalkozni a munkánk miatt. De osszeegyeztetheto lenne.

Szerintem lehet csak elfoglalt, vagy megijedt. :) Kis szünet, ne adj neki mindent egyszerre. Ne körülötte forogjon a napod: ír/nem ír. Küzdjön.

2017. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló hat szinte ugyan abban a helyzetben voltál mind most én. Nagyon megkedveltem, és talán már egy kis érzelmet is tápláltam ebbe az egészbe. Majd meglátjuk mi lesz :)
2017. aug. 1. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. :) Alakul?
2017. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En is voltam régebben hasonló helyzetben.

Aki interneten ismermerkedik, valószínűleg több emberrel is tartja a kapcsolatot egyszerre (persze vannak kivételek).

Nehez megemészteni, hogy várjuk a nagy találkozást, minden szép és jó(nak tűnik), aztan hirtelen megáll a dolog. Ezert tudatosan nem szabad hagyni, hogy hatalmába kerítésnek az érzések, mert rossz érzés "pofára esni".

A legjobb amit tehetsz - előző válaszolók tanácsa - ha kicsit hanyagolod. Ha már nem mutat érdeklődést irántad, az nem jó jel.

2017. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos,kiváncsi vagyok lett-e valami belőle??Összejötettek?
2017. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!