Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győzzem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg, hogy jöjjön össze velem a nagy távolság miatt is?

Figyelt kérdés
Szülőhelyemen megismerkedtem egy lánnyal online és két hétig beszélgettünk már nagyon elméjűltünk csak sajnos én az ország másik végén dolgozom és ott is lakom csak hétvégente járok haza.Két hét után elhívott találkozóra és ott sikerült megcsókolnom,meg ölelgettük egymást.Ezután azt mondta hogy nagyon bejövök neki de még nemáll készen egy kapcsolatra,mert pár hónapja szakított a volt barátjával,és szabadságra van szüksége,meg ez a nagy távolság miatt nem akar belémszeretni,de ugyanúgy beszélhetünk,és találkozhatunk is.Én megértettem amit mondott de ezután is ugyanígy beszéltünk még két napig,ugyanis én rontottam el,hogy azt mondtam neki hogy inkább engedjük el egymást egymást mert ez így csak tényleg kinlódás lenne egy távkapcsolat.Azóta nemkeresetem nem tudom,hogy mit csináljak hogyan győzzem meg ,hogy ezután is találkozzon velem és ezt megtudnám győzni,hogy esetleg menjen-e bele?

2017. aug. 29. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:

*Én:23

Ő:19

2017. aug. 29. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Hiba lenne folytatni. Felejtsd el. Csak egy kaland voltál neki. Jártam Én is így. Ha egy csaj azt mondja ki van az előző pasija miatt, meg nem akar kapcsolatot még mert élvezni akarja a szabadságát az egyenlő azzal hogy bejössz neki mint pasi, de amúgy nem akar veled lenni.

Ki érti őket? Mindegy. A véleményem hogy, ne vesztegesd az időd rá.

2017. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idővel. Míg ő is akarja. Nem biztos, hogy fogja, de ne surgesd. Azzal csak elrontod. Lehet, fel év lesz. Ha neked ez sok, akkor hagyd. Ha belefér, akkor tedd. Csak most szakított. Nem minden nő képes azonnal másik kapcsolatba ugrani. Te tudod, mennyit ér meg neked a lány.
2017. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valakit győzködni kell, hogy jöjjön össze veled az már veszett ügy..
2017. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!