Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondol (hat) a nő, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol (hat) a nő, akit most újra megkerestem, miután két hónapja nem jelentkeztem?

Figyelt kérdés
tavasszal az utcán szólítottam meg, aztán rá egy hónapra összefutottunk, adott elérhetőséget. Nyáron volt egy-két randi, de akkor nekem nagyon zűrös volt az életem.. Egyszer feljött, szex volt, aztán elment, igaz, nem is marasztaltam...másnap írt egy e-mail, hogy kilép, mert nem tudja, hogy a helyzet (én zűröm) vagy a személye miatt, de nem érzi a témát... Erre én válaszoltam, OK, tudomásul vettem...Mostanra rendeződött az életem, tegnap megkerestem...Nyitott volt, de elég tartózkodó is egyben. Szerintetek most mit gondolhat rólam?!

2017. aug. 31. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre semmi komolyat. Ezt előröl kell kezdeni.
2017. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem törődnék már veled
2017. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Előnyösebb helyzetben lennél, ha anno nem lett volna szex. Kérdés, mi volt a problema, ami megoldódott. Ha éppen egy másik no, aki dobott, akkor nem vagy jó helyzetben. Ha, más, akkor lehet.
2017. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én ezt akarom...de nem szeretnék most nagyon nyomulni sem, mert tartok tőle, totál hülyének és bizonytalannak gondolna, ha most tepernék... vagy nem tudom...tényleg van bennem bizonytalanság is
2017. aug. 31. 14:45
 5/16 A kérdező kommentje:

nem másik nő volt a szituban...


másik válaszoló: miért nem törődnél velem?

2017. aug. 31. 14:46
 6/16 A kérdező kommentje:
egyébként pont, mivel válaszolt, gondolom azt, lehet még ebből valami...különben vagy elhajt, vagy nem is ragál
2017. aug. 31. 14:50
 7/16 anonim ***** válasza:
A korrekt válaszhoz nem ártana valamit tudni a korotokról.
2017. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Voltam ilyen helyzetben, engem kerestek fel. Nincs ezzel semmi gond, minek ezt túlbonyolítani? El kell hívni találkozni, elmondod hogy kíváncsi vagy mi van vele, szeretnél te is mondani valamit. Ha nyitott és kíváncsi ő is rád, akkor belemegy, ha meg nem, akkor el kell engedni mert ez a hajó elment.
2017. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én link alaknak gondolnálak.
2017. szept. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, korunk 30-40 között.

Igen, jogos, h linknek gondol...

A helyzet az, hogy egy baromi gáz helyzet volt az "első forduló" nálam. Családi tragédia történt, kb. a megismerkedésünkkor, és nem akartam ezzel terhelni, de elmondtam neki a helyzetet, ami persze teher volt egy ilyen randizós időszakra..akkor meg is sértődtem kicsit, hogy egy e-mailben köszönt el, pláne az adott helyzetben..

2017. szept. 1. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!