Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt randira Tinderen, de már 3 napja nem válaszol. Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Szóval a lány nagyon szimpatikus nekem, és azt hiszem én is neki. Beszéltünk egy darabig (nem túl sokat), de nem vagyok annak a híve, hogy kibeszéljünk mindent neten aztán személyesen meg nincs már téma. Ezért gyorsan kaptam rá és elhívtam.

Azóta semmi válasz. Annyira hülyén érzem most magam.

Még annak is jobban örülnék, ha elutasítana mintsem vissza se ír. 22/F


2017. aug. 31. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy mégsem vagy szimpatikus neki.
2017. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ne számíts rá, hogy újra beszélni fogsz vele valaha is. Fiatal vagy még, de majd hozzászoksz, a 200. ilyen eset után már fel sem fog tűnni.
2017. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnálatos. De azért egy nemnek ilyenkor örülnék. Legalább lezárhatnám és elfelejteném. De így, hogy azt se tudom mi van....
2017. aug. 31. 21:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez de kis naiv kérdés. Figyelj, az van, hogy a lánynak 80-90%-os a match/jobbra húzás rátája, de ha még nem egy szépség, akkor is bőven 50% felett. Szóval naponta sok-sok pasival van egyezése, és a nagy számok törvénye szerint ebből a sok fiatalemberből egy-kettő sajnos jobban érdekli, mint te. De ne keseredj el, ilyen versenyben nem szégyen veszteni. A Tinder férfiként csak akkor egy életképes ismerkedési módszer, ha a top 5-10%-ban vagy, már ami a kinézetet illeti. Különben viszont csak a szerencsédben bízhatsz, az meg nem a legjobb taktika.
2017. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de valószínűleg ugrott. Lehet, vakbel műtétje volt, családi gond, de ennek minimális az esélye.
2017. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell a bizonytalanság. Ezt csinálta, innentől bármit mond, nem. Te eldöntöd, hogy nem, nem pedig vársz.
2017. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy soha se add fel a reményt... :D
2017. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de szerintem valószínűtlen, hogy visszaír. Egy lány nagyon sok üzenetet kap egy társkeresőn, és mint előttem írták, esélyes, hogy nem te jössz be neki a legjobban. A másik, hogy én nagyon rövid ideig voltam fennt, és 200+ üzenetem jött, lehetetlen volt mindenkivel fenntartani a beszélgetést. Kinézettől függetlenül visszaírtam azoknak, akiket szimpatikusnak tartottam, de egyszerűen elvesztek üzenetek mert olyan sok volt. De a lényeg, hogy nem sok mindent tehetsz, de jobb, ha nem számítasz rá.
2017. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Az átlaglány ennyire veszi emberszámba a másikat. És majd jönnek megmagyarázni, hogy te vagy a hülye. Nem is értik, mi ezzel a probléma.


De legalább hamar kiderült, hogy nem érdemes rá időt pazarolnod.

2017. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Nagyon igaz sajnos!

2017. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!