Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik azt írják, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt írják, hogy itt gyk-n ismerték meg a párjukat! Mégis hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Számtalanszor olvastam, hogy xy felhasználó itt ismerkedett meg. Ugyanakkor nekem már számtalanszor törölték (lehet ezt is fogják) olyan kérdésemet, amely közel sem volt ismerkedő jellegű csupán arra voltam kíváncsi, hogy xy adottságokkal zzs csajjal HOL tudnék megismerkedni. És minden egyes alkalommal pofátlanul törölték a kérdésemet, míg más hasonló jellegű kérdés a mai napig él és virul itt az oldalon. Most tényleg csak engem pécézett ki az admin vagy más ennyivel ügyesebben csinálja? Ha igen, akkor hogy?

2017. szept. 3. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak úgy lehet itt ismerkedni,hogy kiírsz egy kérdést,hanem mondjuk ráírsz valakire,akinek szimpi volt a válasza és elkezdtek beszélgetni.
2017. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Mi is itt ismerkedtünk meg.

Egy egyszerű üzenetet privátból nem fognak kitörölni. Bármilyen kérdésnél ráírhatsz valakire, utána már csak te fogod korlátozni, ki írhat neked:)

2017. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne szidd az oldal vezetőségét, ők alkották meg a Privát üzenet fülecskét is. :D
2017. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Jaj, ne legyél már ennyire sügér, kérdező! Nem azt kell kiírni, h ismerkednél, mert azt azonnal törlik, meg amúgy sem jelentkezne senki, mert ez ilyen lúzer dolog.


Írj ki kérdést, érdekeset, ami nagy tömegeket vonz, a szimpibb válaszolóknak írj privátot, talán kialakul bezsélgetés.


Vagy nézegesd te mások kérdéseinél a válaszokat és írj, ha valakié megtetszik. Na de nehogy elkezdj most boldog-boldogtalanra ráírogatni! CSak akivel komolyan szimpatizálsz és tényleg egyetértesz vagy nem értesz egyet, szóval akivel esélyes, hogy a sziamizu után is tudsz neki mit mondani.


Szívesen, életképtelenke.

2017. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Az egy más kor volt. Manapság már nem fogsz itt ismerkedni, mert senki nem ír vissza. Ez egy új kor, új időszak már.
2017. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy senki nem ír vissza, én is nagyon oskszor válaszoltam már privire, annak ellenére,hogy nem akartam ismerkedni :)


Persze azért annyit még mondjuk el a kérdezőnek,hogy az első privije ne arról szóljon,hogy szeretne megismerkedni az illetővel, mert arra biztos nem kap választ, legalábbis kevesebb az esélye.


Ahogy már írták is: szimpatikus volt a kérdésre adott válasza, hasonlóan gondolkodik Ő is, tegyél fel kérdést kérdező, de legyél tolakodó, csak simán érdeklődő...és ügyelj a helyesírásra (bár ahogy látom azzal nincs gond) mert ez nagyon sok embernél alap.

2017. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, tehát:NE legyél tolakodó...
2017. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem akartam itt ismerkedni, mégis számtalanszor rám írtak húsz év alatti lányok, noha sohasem titkoltam, hogy 58 éves öreg csóka vagyok. Csak ebben az évben három kalandom lehetett volna, és csak remélni tudom, hogy nem lesz több felkínálkozás.

Legyél egyedi, jellegzetes arca az oldalnak, és meglesz az eredménye. Ehhez persze az kell, hogy mindig látsszon a felhasználóneved.

2017. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

#8


Inkább a vén kéjenc ami beugrik rólad. Kb. mint Zseniális Teknős. Az a pár csaj sem miattad ír rád, hanem reménykedtek, hogy mivel trotyakos vagy, lehullik egy kis pénz vagy más értéktárgy.

2017. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is itt ismertem meg a barátomat. :) Kommentáltam egy kérdést, amivel kapcsolatban rám írt egy srác. Elkezdtünk privátban beszélgetni, majd áttértünk skypera, ma meg már egy pár vagyunk.
2017. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!