Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok, hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, hölgyek, akik szeretik a párjukat, partnerüket néhanapján irányítani?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy vannak-e olyan nők, akik szeretik, ha időnként ők mondhatják meg a párjuknak, hogy mi legyen, szeretnek irányítani, dominálni a párkapcsolatban? Azért nem folyamatosan, de mondjuk 70-30 arányban szeretik, ha éppen ők a főnökök.


Nem papucsférfival. Hanem egy olyan férfival, aki a maradék időben egyenrangú fél, vagy éppen pont hogy ő irányít, de az idő nagyobbik részében szereti átengedni a gyeplőt.



2016. szept. 17. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
persze:d
2016. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki 70%-ban irányít, az a maradék 30%-ot is kontrollálni akarja. Nem biztos, hogy képes kompromisszumot kötni.
2016. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es en pl kepes vagyok kompromisszumot kotni, sot igy a jo:)
2016. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem kevés olyan nő van, aki 100%-ban mindenben ő szeretne diktálni folyton, az azért fárasztó tud lenni. Férfiként sem lehet jó az ilyen, papucsnak érezné magát az ember.


De az, hogy egy nő többnyire (mondjuk 70%-ban) irányít, azt élhetőbbnek gondolom. Persze azt sem úgy képzelem, hogy a másikat elnyomva és megalázva.


Kell a kölcsönös tisztelet és szeretet, az elnyomás és megalázás legfeljebb a szexben lehet jó szerepjátékként.

2016. szept. 17. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
mennyire igaz 😍😀
2016. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont én úgy gondolnám, hogy aki több teret enged a másiknak az érvényesülésre, az jobban szereti a másik felet. Talán ebből kifolyólag engedi át az irányítást. Vagy ez téves felvetés?
2016. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!