Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes belevágni egy távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belevágni egy távkapcsolatba úgy, hogy fogalmam sincs, hogy a későbbiekben hogyan oldanánk meg az együttélést? Én elég földhözragadt vagyok, ő pedig nem hiszem, hogy egy kisebb városba szeretne költözni, mint ahol most lakik.

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást akkor miért ne? Szerintem nem kell már most ilyeneket rágódnotok főleg ha még 20-25 között vagytok. Úgyis majd alakul minden ahogyan annak lennie kell és amennyit tesztek érte! Nem kell már az elején feladni egy kapcsolatot, kisebb nagyobb gondokkal, de idővel meg lehet oldani az együttélést. Biztos megtaláljátok majd idővel a közös nevezőt. :)

21L

2017. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 30 alatt (20-25) vagy, teljesen felesleges ezen dilemmázni, pláne nem kell ezzel foglalkozni még a kapcsolat legelején.

Ki tudja, mi történik még köztetek.


Tapasztalatból írok.

35N

2017. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem erdemes.
2017. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!