Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti bele mernétek menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti bele mernétek menni ilyen távkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ha a két fél között 2-300 km van, és még csak egyszer találkoztatok. Nem is nagyon ismeritek egymást.


Elkezdenétek találkozgatni, ha bejönne nektek a másik fél?



2017. jún. 9. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En 800 kilometerrel belementem, aztan 2000 valamennyivel is folytatjuk azota is:)
2017. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1: az nem semmi :)


Én most nem tudom, hogy belemenjek-e, tudtok tanácsot adni?

2017. jún. 9. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Belementem, egyáltalán nem bántam meg.:)
2017. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapszabaly volt, hogy vegiggondoltam elotte azt, hogy egyreszt van-e penz utazgatni 3 hetente minimum, illetve, hogy realisnak latom-e azt, hogy egy bizonyos ido utan lesz olyan hely, ahol osszekoltozzunk (illetve hogy hajlando vagyok-e majd orszagot valtani, de minimum lakhelyet a kapcsolatert). Ha ezekben bizonytalan vagy, akkor nem eri meg.
2017. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Közöttünk a párommal 270km, azaz Budapest, Nyíregyháza távolság van. Bírjuk és sokat erősített a kapcsolatunkon. Most leszünk 3 évesek, kb. 9-10 hónapig mindketten Nyíregyen voltunk, utána jött az egyetem és távkapcsolat lett belőle. :(


26L, a párom 23L

2017. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp adnék egy esélyt a dolognak. Én mondjuk tudom magamról, hogy meg tudnám oldani az utazgatást.

Mondjuk azért függ attól, hogy milyen volt az az első találkozás. :)

2017. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt Neked kell eldonteni. De mi bevallaltuk 180km volt koztunk.11eve vagyunk egyutt, 5eve hazasok. Olyan 8,5eve elunk egyutt.
2017. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Hasonló paraméterekkel belementem 18 évesen. Azóta eltelt 10 év, ő a férjem és a 2 gyerekem apja :)
2017. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!