Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi elutazik hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi elutazik hozzátok első randira, akkor illik fizetni neki a benzinpénszt, vagy megköszönni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Utazást általában nem illik a másikkal kifizettetni. Ha te pl vonattal mész, nem nyújtod át a jegyet, hogy kéred a felét. Szerintem.
2017. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Első randin nem kell fizetni. Ha már a 3.-4. utazgatást végzi akkor beszálhatsz a költségekbe, bár én inkább máshogyan tamogatnám anyagilag ( pl aznapra veszek neki kaját italt stb )
2017. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez kemény lesz. :D Itt jönnek majd az egyenlőséget mindenkinek férfiak és azok a nők akik az oda-vissza utat is kifizetnék mert ők annyira rendesek és modern felfogásúak.

Őszintén? Nem kell kifizetni! Miért fizeted ki ha meghívnak randira? Meg kell köszönni és élvezni kell egymás társaságát. Ez olyan mintha fizetnél azért mert méltóztatott eljönni hozzád. Tudta jól, hogy nem két kilométerre laksz, nem? Akkor vállalta ezt a költséget is. Senki sem fogott fegyvert a fejéhez és nem is várhatja el hogy kifizeted amiért odajött hozzád. Ha egyenlőséget akarsz, akkor a következő randin te utazol ő hozzá és meg is van oldva. Az is benne van a pakliban, hogy nem lesz következő randi, nyilván ezt is tudja.

2017. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
....és mennyivel számolod, 8 ft/ km, vagy amortizációval, mert akkor 15 ft/ km sem sok. Amúgy qrva nagy marhaság lenne kifizetni.
2017. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Az ő 'érdeke' is, hogy eljöjjön, és az ő döntése, hogy hajlandó-e utazni. Ha pedig igen, azt állja ő.

Nyilván más lenne a helyzet, ha a világ másik végéről repülne ide több százezer Ft-ért, de így szerintem egyáltalán nem kell kifizetni.


21/L

2017. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
pasi vagyok, s semmi ilyen soha nem jutott eszembe. Én hívom meg többször a lányt, stb.
2017. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egész picit anyagias lenne ha elfogadná. Nem szivességet tesz. Persze ha már együtt jöttök-mentek akkor néha jól eshet egy "Dobok egy 5öst a benzinbe" kijelentés. Bár soha nem fogadtam el hiszen egy helyre megyünk és én így is-úgy is kocsival megyek mindenhova. Nekem nem oszt nem szoroz.
2017. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha ilyet kér tőled, akkor sürgősen szakítsd meg vele a kapcsolatot!
2017. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fizetni? Ha a rossz look anyok.hu - rol rendelted, akkor igen.
2017. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ugyancsak furcsán néznék a nőre ha ki akarná fizetni!

Egyébként is kerülöm az olyan nőket akik mindig számolgatják hogy ki mennyit mire fordított, és mindig "rendezni" akarják, nehogy tartozzanak a másiknak.

Egy férfi-nő viszonyban annyira kiábrándító ez!!!

Viszont ha megköszöni hogy megtettem érte x utat, az jólesik.

2017. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!