Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első randin nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randin nem szeretnék csókolózni, akkor azt, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Ha a srác közeledni kezd (aki amúgy tetszik), de mégse szeretnék első talin ilyet, mert szeretnétek megismerni, akkor azt, hogy oldjam meg? Nem szeretném, ha azt hinné nem akarok tőle semmit, csak első randin szerintem még korai.
2017. szept. 8. 12:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Szeretném*
2017. szept. 8. 12:46
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Elmondod neki ugyanezt, amit ide leírtál.

Bár ha első randin már nem működik a kommunikáció, az szerintem döglött ügy, nem kár érte.

2017. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit is normalis, csak akkor kozelit, ha latja te is benne vagy.

Amugy elso randin minek kene smarolni? Akinek ez elvaras, az keressen oromlanyt.

2017. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyél fokhagymát előtte...
2017. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt a férfi nem szeretné, de ugyanúgy hasznosítható.

https://www.youtube.com/watch?v=ifZP4RsAF4c

2017. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem értelek. Miért ide írsz és nem a tini kategóriába.

Ha meg akar csókolni akkor azt jelenti bejössz neki és több randitis szeretne. Ha pedig ő is bejön neked és ilyen nagy gondot jelent egy csók akkor jobb ha hagyod a fenébe, a maga útján, hogy találjon egy hozzá jobban illő személyt.


Jó, hogy nem használati utasítás alapján teszel vagy mondsz dolgokat a randi száma és a randin eltöltött idő függvényében.

2017. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:
24%
Szerintem kozold vele ezt, mert ha en megtudnam, akkor lefujnam a randit, nem oviban vagyunk, de legalabb igy fair lehetsz. Lehet o is olyan tipus mint te.
2017. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azok vannak dedos szinten, akik 2-3óra beszélgetés után egymás szájába matatnak.
2017. szept. 8. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az emberek nem egyformák, és nem ugyanott van az ingerküszöbük. Én se voltam soha egy első randin csókolózós típus, aztán mire 30 lettem, jött egy férfi, akivel nemhogy csókolóztam első randi végén, de készülök vele összeköltözni. Nem hiszem, hogy lenne bármiféle jelentősége annak, hogy vsókolózik-e valaki első randin.
2017. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!