Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki rosszul csókol az is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki rosszul csókol az is szeret csókolózni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom a napokban, hogy ha valaki szerintem nem csókol jól, akkor vajon ő ezt érzi-e? Csókolóztam egy fiúval és hát elég meglepő a technikája, de főleg csak azért zavar mert nem hiszem, hogy neki ez jó lehet. Kivétel, ha ennyire szereti a sminkem ízét és azért kapja be a fél fejem :D Nem nagyon tudtam alkalmazkodni se hozzá, és tartok attól, hogy elkönyveli, hogy ez a lány rosszul csókol, pedig szerintem esélyem se volt.

Aki esetleg magára ismer, hogy így csókol, az tényleg örömét leli abban, hogy félig a lány arcát nyalogatja? Lehet ehhez egyáltalán valahogy alkalmazkodni? Mert szeretném, ha mindkettőnknek jó lenne és tervezem is, hogy beszélek erről vele, csak jó lenne más tapasztalatait is hallani előtte.


19/L



2016. júl. 27. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Én nagyon béna vagyok benne, nem is erõltetem. Úgyis csalódás lenne a lánynak. Annyira nem is vonz a dolog, materialistán nézve kínos, lelkileg se felemelõ érzés (többet vàrtam, de az élet nem romantikus regény)
2016. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jól csókolok a nők szerint, de magamról nem állapítanám ezt meg kategorikusan. Szerintem az ilyen gázul csókolóknak az a természetes, ahogy csinálják, nem hiszem, hogy agyal rajta, hogy szarul csinálja. Szóval irányítsd, hogy neked hogy lenne jobb, hogy esne jobban, mert magától nem fog változtatni. A lényeg egymásra való ráérzés, ahogy te is írod.
2016. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is ilyen volt az elején, de nagyon szerette csinálni :) Úgy oldottam meg, hogy igyekszem én irányítani és így már összeszoktunk. Ha valami bajod van, mondd meg neki, mert magától nem fogja kitalálni.
2016. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem sem volt a csókolózás bajnoka, nem volt jó érzés ahogy csinálta, de az eslő nagy szerelmem volt, úgyhogy 3 évig kb csak szájraluszi volt köztünk, nem mertem neki elmondani és nekem sem volt túl sok tapasztalatom ebben. Aztán a jelenlegi párom már jobban csókol sokkal az övé gyengéd, finom, érzéki és imádom. Szerintem is beszélj vele erről és próbáld neki elmagyarázni/megmutatni hogy is szeretnéd. Egész más élmény lesz neki is és neked is :)
2016. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aki rosszul csókol, az nem tudja magáról, hogy rosszul csókol. ha szerinte rossz lenne az amit csinál, akkor nyilván máshogy csinálná. :D az meg hogy mi számít rossz csóknak, azt nem tudjuk kijelenteni. lehet van sok lány, aki szereti ha bekapják a fejét. :D

megmondom őszintén, hogy nekem kicsit elmenne a kedvem a fiútól, ha az arcomat nyalogatná. :D de lehet hogy egy beszélgetéssel ezt meg is lehet oldani.

2016. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Megírod neki hogy ha még csokolózni sem tud, akkor mégis mi a fenét várjál tőle. És kidobod!
2016. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen ez általában válóok lenne, mert nem vagyok egy türelmes típus. Jó is ha mondjuk az első 3 randiban megvan a csók. De ő nagyon régóta húzza. Így sokkal nehezebb közölni, hogy fel is út le is út, ha már van érzelmi kötődés. Tehát másik megoldásban kell gondolkodnom és kisebb bökkenőnek felfognom ezt a dolgot.
2016. júl. 27. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:

"Jó is ha mondjuk az első 3 randiban megvan a csók."


Remélem ez nem általános dolog.

2016. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Első randin még én se szeretném ha valaki lekapna. De jobb ha még az elején kijönnek az ilyen dolgok. Én a harmadik randit ideálisnak tartom az első csókhoz.
2016. júl. 27. 13:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem aki rosszul csókol, az általában nem tudja, mert senki nem meri neki megmondani, és amúgy is az folyik mindenhonnan, hogy első csóknál ráérzel, ne görcsölj, mert nem lehet elrontani...


Sztem igenis mondd meg neki, hogy neked ez a csókolozási stílus nem jön be, és hogy min változtathatna.

2016. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!