Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja azt? Mindenkive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt? Mindenkivel beszél csak velem nem, de mikor odamegyek hozzá és mondok neki valamit elbeszélgetünk bármiről.

Figyelt kérdés

Olyanhoz is hozzászól akivel eddig csak pár szót beszélt, mikor engem meglát.

Kérdeztem tőle ezt azt, mondta, hogy már nem szeretne több gyereket én igen. igazából itt kikosarazott.

De állandóan mászkál elém és mutogatja magát.

Nem értem ezt. ez olyan idegesítő, itt van olyan közel, de mégsem érhetem el.. Miért csinálja ezt?


2017. szept. 8. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem érkezett válasz.
2017. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet,hogy így akarja éreztetni veled,ő semmi komolyat nem akar tőled.Persze te rá vagy kattanva,hiszen ezen agyalsz.Ő ezt látja rajtad,így tartja a távolságot.Nyilván nem akar bunkó lenni,ezért is beszélget veled.Meg szerintem amúgy is társasági ember,ha így produkálja magát.Én ezt tudom elképzelni leginkább.Ne láss bele többet!
2017. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De én annyira beleestem, addig jó volt míg el nem mondtam neki, hogy tetszik. Megérintett mikor elment mellettem és én is. azóta mióta mondtam neki nem sűrűn.

Neki más kell, nekem ő kell, én másnak kellek, szar ez így......

2017. szept. 8. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig ebből nagyon az jön le, hogy nem szeretne veled komoly kapcsolatot.
2017. szept. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általános iakolában viselkednek így az emberek..
2017. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
XD 40 éves lesz a nő....
2017. szept. 9. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Félre ne érts, kérdező, a te viselkedésed is általános isis.
2017. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy? Ezt miből szűrted le? abból, hogy nem értem meg hogy nem akar?
2017. szept. 10. 07:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ez az egész kínlódás olyan iskolás. Felnőtt emberek megbeszélik a dolgaikat, majd felfogják, hogy mi miért történik, és hogy a másik mit akar.
2017. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!