Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők/lányok, egy ilyen ruházat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, egy ilyen ruházat jó első randira, vagy már túl sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az utóbbi időben nem figyeltem az öltözködésemre, ezért a ruhatáram igen megkopott. A hétköznapi ruhaválasztással nincs gondom, megtalálom a magamnak tetszőt. Viszont az alkalmi ruhákkal kicsit gondban vagyok. Olyat szeretnék, ami jó mondjuk egy első randira, vagy épp színházba, összejövetelre, ilyesmi.

A kérdésem az volna, hogy a linken látható összeállítás jó lenne randira, vagy már kicsit sok? Ti mit szólnátok, ha a férfi így jelenne meg?


[link]



2017. febr. 26. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene :) De csak ha egyébként is elegáns az öltözködésed
2017. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos az utóbbi időben kimerült a farmer-póló kombinációban, de ezen szeretnék változtatni. Mostanában vettem pár inget, bőr cipőt, de szeretnék valami elegánsat, de mégis lazát. :)
2017. febr. 26. 21:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem túl sok.


De attól függ, hogy a lány/nő milyen stílust követ.

2017. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Ha nincs a zakó, úgy már jobb, vagy neked teljesen más az ízlésed?
2017. febr. 26. 21:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként farmer pólós vahy, akkor viszont ne mutass magadról randin más képet
2017. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Szerintem a te tökéletes társad az ingpoló lesz! Farmerral.

[link]


De férfiaknál simán laza a póló + blézer páros

[link]


Illetve még jó opció a farmer ing is, de ott a nadrág ne legyen szintén kék, és szintén farmer.

[link]

2017. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék más képet mutatni, hétköznapra maradnék a pólónál. Csak azért egy randira nem mindig jó a póló-farmer-sportcipő. Ráadásul tetszik is.
2017. febr. 26. 21:54
 8/16 A kérdező kommentje:
Az ingpóló valóban jó megoldás, van 1-2 darabom belőle. Viszont a farmer ing nem jön be. Kiskoromban kötelező volt hordanom, annak ellenére, hogy nem akartam, és mély nyomot hagyott bennem. :D
2017. febr. 26. 21:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Egyébként meg azt vedd fel amiben jól érzed magad és ami neked tetszik.
2017. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha férfiként adhatok tanácsot, mehet ez a szett, zakó nélkül. Alatta egész jó ing van, farmerral, meg mondjuk barna öv, barna cipő. Látni fogja a lány, hogy megtiszteled azzal, hogy elegáns vagy, de nem is viszed túlzásba. Szerintem zakó első randin nagyon sok, azt majd akkor vedd elő, ha mentek színházba. :D
2017. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!