Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elhajtanátok azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elhajtanátok azt a férfit, aki a helyes arcán, anyagi javakon, és némi humorérzéken kívül semmi mást nem tud felmutatni?

Figyelt kérdés
Egy gazdag szülőkkel megáldott, elkényeztetett semmirekellő vagyok, helyes arccal ráadásul. A sztereotípiák alapján a nőknek bomlaniuk kéne utánam, de a valóságban szerencsére sokkal értelmesebbek a lányok és hát nem esnek hasra tőlem, a képemre felfigyelnek de az önmagában nem sok, az anyagi helyzetem hidegen hagyja őket, max a gyengécske vicceimmel tudtam eddig bárkit is levenni a lábáról. Volt 1 lány, aki belém volt zúgva, de miután nem viszonoztam, tőle kaptam meg ezeket a szép szavakat, hogy a fent említett dolgokon kívül semmit nem tudok felmutatni és reméli, h mindenki elhajt, s hát így belegondolva, ebbe teljesen igaza van. Tudom, h nem érdemlem meg, h boldog párkapcsolatom legyen, de amúgy azokat a cuccokat sem érdemlem meg, amik megvannak nekem, ha lenne igazság, nem lenne semmim. Lehet, h nem ártana, ha elkezdenék valami értelmeset csinálni.
2017. szept. 10. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

ez oké,de a pi-bázással hogy állsz?

mert ha ott is ilyen balfarok vagy,akkor meg is van,hogy miért hajtanak el.

érzik rajtad,hogy egy dilettáns vagy,aki nem ért se a csajozáshoz se a dugáshoz.

a többi amiket írtál az mindegy.

2017. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Kedves kérdező, szerintem te trolkodsz;) Eltaláltam?

Ezek közül az egyik is bőven elég lenne.

2017. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj annak hogy van pénzetek,mert így ezer lehetőség van amibe bele tudsz kezdeni... én a helyedben csinálnék egy kis vállalkozást,amit felvirágoztatnék,amihez tényleg lenne kedvem,lenne önálló keresetem,utazgatnék jobbra-balra,nem görcsölnék a társkeresésre,előbb-utóbb úgyis betoppanna valaki az életembe .. önbizalmad legyen,ne legyél gyenge.
2017. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Amit írtál azt már mind megcsináltam, semmittevéssel keresek pénzt, van egy kis vállalkozásom és egy csomót utazgatok, de egy normális lány, aki komoly kapcsolatot akar, sztem nem ilyen férfira vágyik.
2017. szept. 10. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi értelme az ilyen kamukérdéseknek? De tényleg. Valaki ennyire unatkozik?
2017. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szoval volt egy lany, aki beled vold zugva es te visszutasitottad. Erre ugy reagalt, hogy te senkinek nem fogsz kelleni. Nem erzel ebben nemi logikai ellentmondast?
2017. szept. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek a kamu, ismerkedésre hajazó kérdések csak akkor működnek, ha olyan este 7 és 9 között teszed fel, másként az elkeseredett luvnyák nem fognak írni.
2017. szept. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez van amikor semmiért nem kellett megdolgoznod, nem is lett semmi önbecsülésed.. Keress egy golddiggert. Spanom kotvány fejjel egy X6osra könyökölve regisztrált a társkeresőre, válogatott a csajok közt, lett is egy formás csinos csaja, de mind tudjuk (ő is) hogy a lóvé miatt. Ezt el kell fogadni.
2017. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#Lorem Ipsum


De igen, lehet, hogy nem is szeretett annyira, vagy csak simán sértettségből mondta.

2017. szept. 11. 12:36
 10/10 A kérdező kommentje:

#KALAP ÚR


Igazad van, valóban nem jó ez így, hogy semmiért sem kellett megdolgoznom, de talán még van remény a számomra.

Goldiggerekből én nem kérek, az ilyen lányok kiábrándítanak.

2017. szept. 11. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!