Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha másik fél mással is találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másik fél mással is találkozgat, akkor mi a helyes megoldás? Ultimátumot adni, vagy várni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék se gyerekes lenni, se hisztizni, de nyilván annyira nem jó nekem ez a helyzet. Tudom, hogy kényszeríteni senkit nem lehet, és felnőttek vagyunk, érzelem még nincs, de ilyen helyzetben még nem voltam, és nem tudom, hogy mi lenne a normális reakció.
2017. aug. 22. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy annyira azért nem érdekled - meg az sem, akivel még találkozgat. Ha nem így lenne, akkor nem lenne kedve több vasat tartani a tűzben hanem egy emberre koncentrálna.
2017. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha az első találka után még mással találkozgat, akkor még talonban vagy, ha nem talál jobbat, pedig nagyon keresi, akkor "jó leszel te is"

szerintem egyértelmű, hogy nincs értelme olyanra pazarolni az idődet aki csak megtűr, de nem is rád vágyik

2017. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg érzelem nincs és nem vagytok egy pár, addig megteheti. Én rövidre zárnam, hogy döntsön. 1-2 randi az elején belefér. Lehet, én vagyok túlérzékeny, de ha pasi 3-4-5 randi után is randizna mással, akkor befelyeznem vele. Én soha nem randizna célzottan, mindig spontán ismerkedtem. Nem tudom, mi tennék, de biztos bántana.
2017. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem tudok a neten ismerkedni. :-(

Az elején elkerülhetetlen, hogy több emberrel találkozzunk, hisz ismerkedés...

de mégsem megy. :-/ eleve, csak akkor mondok igent, ha bejön az adott férfi, ha az első talin a viselkedése is megnyer, hajlamos vagyok beleélni magam, mást lepattintami.

Ezért én nem is tudnék egyszerre több pasival találkozni...

Es ezt a másiktól is elvárom. :)

Pedig tudom, hogy pár alkalmat várni kellene a beleéléssel, de nem megy.


2-3 randi után, ha bejöttök valóban egymásnak, nem kellenének a többiek.


N

2017. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!