Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 es 26 kozotti csajok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 es 26 kozotti csajok! Hogyan ismerkedtetek meg a parotokkal?

Figyelt kérdés
Hogyan tortent? Ki kezdemenyezett? Hogyan indult a beszelgetes/ismeretseg? Tobbet is irhattok, nem csak a jelenlegi parotokkal. Koszonom!

2017. szept. 12. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvettem a lakását 😊
2017. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy rendezvenyen. Kineztuk egymast, majd kavera hivott, utana pedig randiztunk.
2017. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Közös ismerősünk mutatott be minket egymásnak egyszer suli után. Úgy gondolta, hogy mivel neki nem volt senkije és nekem se így jó poén lesz. (Tényleg poénnak szánta, másnap elmondta) De poén vagy sem lassan 7 éve leszünk együtt.

23L

2017. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Augusztus 20.-án egy rendezvényen mellém ült, beszélgettünk, rámnyomult, én visszautasítottam, barátok lettünk, 3 év múlva összejöttünk :D
2017. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- A tesója mutatott neki

- Ő kezdeményezett

- Már nem tudom, hogyan indult~ :) Egyszerűen csak rám írt, de hogy mivel, arra már nem emlékszem


21/L

2017. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor ezek szerint nincs egy általános módszer...
2017. szept. 13. 01:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen volt vendég, ott kezdtünk el beszélgetni.
2017. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!