Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jaj ez nagyon rossz érzés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj ez nagyon rossz érzés! Tudom a döntésemet de nem vagyok benne biztos! Probáljam meg vele? Félek! Volt egy komoly kapcsolatom, de az véget ért!

Figyelt kérdés
Viszont van 1 jelölt aki kb annyira érezteti velem hogy fontos vagyok számára mint a volt párom!De én félek hogy nem tudnék bele szeretni, mert a szivemben még a volt barátom él!Bár vele már soha nem lehetek együtt és nem is akarok és ő sem!De mit tegyek ha megöl a hiánya és nem is birok gondolni másra!DE ő számomra már lehetetlen!Megprobálnád azzal a fiúval a helyemben?
2010. máj. 26. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
qrvázz
2010. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem 3 hete dobott a párom.

Szeretnék majd idővel új pasit, de amíg az exem keresem benne, nem vállalnám, mert nem merem a félelmeimet amitaz ex alakított ki bennem, az új fiúra zúdítani.

Ha igazán jól kijöttök, akkor szépen lassan haladjatok a kapcsolattal, és akkor vágjatok bele ha már őt kedveled, nem az ex után sóvárogsz és nem a szerelembe vagy szerelmes. Kár lenne egy ígéretesnek tűnő kapcsolatot elrontani szerintem.

Ha kedvel a jelölt, tud rád várni, ha kedveled, akkor nem sieted el te se, mert mindketten sérülhettek, becsaphatod magad is és a fiút is.

Ez viszont a Te döntésed, én csak azt mondtam el, ahogy én éreznék, ha most frissen szakítás után lenne jelentkező.

Sok szerencsét és boldogságot kívánok!

Megkérdezhetem mikor lett vége az előző kapcsolatnak és az meddig tartott? Ez is befolyásolhat dolgokat.

2010. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer véget ér az álom egyszer véget ér a nyár egyszer véget ér minden szerelem..........


Szóval ha rám hallgatsz, akkor összejössz ezzel a fiúval, de arra vigyázol, hogy nem beszélsz előtte az "ex-edről"

Minél többet vagy vele annál kevesebbet fogsz a volt kapcsolatodon merengeni és gondolkodni, kell hogy legyen valami ami ezt feledteti veled, és itt van ez a srác akit szeretsz de szerelmes az nem vagy még bele,ez nem baj, amúgy sem megy ez mindig kapásbol.


Szedd rá hogy menjetek el olyan helyekre ahol még nem voltál, de semmiképp olyan helyre ahová azelőtt a volt pároddal mentél. Menjetek kirándulni engedd el magad élvezd az életet, hogy nem vagy megkötve élvezd az újat, minden ember más, lehet benne idővel még többet találsz mint az előzőben, sőt már tudod mik azok ahibák amiket az előzőben megéltél és most már nem fogod.


Hajrá ne várj semmire rövid az élet...

2010. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!